Epický IMAX trailer na film Pacific Rim: Povstanie predstavuje doposiaľ najväčšieho Kaiju!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Je to epické. To tomuto filmu určite nemôžeme zobrať. Má to nádherný farebný vizuál a trailery majú výbornú hudbu. Nič z tohto však nezmení fakt, že snímka Pacific Rim: Povstanie to má pravdepodobne dopredu spočítané. Už z ukážok ide jasne vidieť, že pôjde o veľký bordel, ktorý síce zarobí peniaze, no bude mať hrôzostrašné hodnotenia. Film si totižto neberie nič z vízie režiséra Guillerma del Tora (Hellboy, Podoba vody), ktorý vytvoril úspešnú a dobre hodnotenú prvú časť. O pokračovanie sa stará filmár Steven S. DeKnight (Spartakus), ktorý si ide vlastnou cestou. Del Toro nám chcel ukázať ťažkopádne stroje, no namiesto toho uvidíme dynamických a farebných jaegerov.

Pacific Rim: Uprising
Zdroj: screenrant.com

Nový IMAX trailer nám toho ukázal možno viac, ako chcel. Ukážka je naplnená novými zábermi a dokonca máme tú možnosť vidieť doposiaľ najväčšieho Kaiju. Skoro minútový boj s ním sme v traileri naozaj nečakali. Samozrejme, ide o IMAX ukážku, takže nesmie chýbať ani strhujúca kvalita a burácajúci zvuk. Už teraz je nám jasné, že v IMAXe pôjde o ohromný audio-vizuálny orgazmus. Práve to je jedna z možností, ako si film naozaj užiť. Ako už určite viete, Charlieho Hunnama v hlavnej roli nahradí herec John Boyega (Star Wars 7 a 8). Vedľa neho sa postaví herec Scott Eastwood, ktorého môžete poznať napríklad z posledného dielu Rýchlo a Zbesilo.

IMAX trailer na film Pacific Rim: Povstanie

John Boyega si zahrá postavu menom Jake Pentecost, syna Stackera Pentecosta (Idris Elba), ktorý v jednotke položil svoj život v boji proti Kaiju. Jake mal byť sľúbeným pilotom Jaegera, no on miesto toho zahodil svoj tréning a začal žiť kriminálny život. Keď však svetu začne čeliť ešte väčšia hrozba ako naposledy, Jake dostane poslednú šancu pokračovať v šlapajach jeho otca od svojej sestry, Mako Mori (Rinko Kikuchi). Tá teraz vedie novú generáciu pilotov jaegerov, ktorí vyrastali v tieni vojny. Ich jedinou nádejou je spojiť sa proti Kaiju a zachrániť tak svet.

Epickú bitku jaegerov a Kaiju si budeme môcť užiť už 22. marca 2018, kedy si film odbije premiéru. Všetko podstatné ohľadom tohto filmu nájdete v tomto vlákne

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -