Vieme kedy a kde sa začne natáčať Indiana Jones 5!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Indiana Jones 5 už pozná svoj dátum natáčania a aj lokáciu!

Asi je to ešte stále neuveriteľné, no najlepší archeológ všetkých čias sa skutočne v nasledujúcich rokoch vráti na plátna kín. O piatom dieli Indiana Jonesa sa vravelo už nejakú dobu, no bolo to až pred pár mesiacmi, čo sa táto fáma stala skutočnostou. Štúdio Lucasfilm tento film naplánovalo na 10. júl 2020. Je to teda ešte nejaký čas, čo film uvidíme, no konečne máme o ňom nové informácie.

Režisér Steven Spielberg pri promovaní jeho nového filmu Ready Player One prezradil oficiálny dátum začiatku natáčania filmu, no a rovnako aj lokáciu. Spielberg svoje nadšenie na projekt zdieľal už niekoľkokrát, no a rovnako šťastný je aj predstaviteľ Harrison Ford. Indy svoj veľký návrat zažil v roku 2008, kedy sa na plátna vrátil po takmer 20 rokoch, no nie moc úspešne. Film každopádne skrytizoval aj sám Spielberg, a vraví o ňom najmä ako o krásnom pripoemnutí starých časov. S piatym Indianom Jonesom by to však konečne mohol napraviť.

Zdroj: projectcasting.com

Indiana Jones 5 natáčanie

Scenár už je dávno napísaný, takže túto informáciu sme mohli čakať! Kedy sa teda Indy 5 začne natáčať? Bude to v apríli 2019 a stane sa tak v Anglicku. Na prípravu teda majú celý rok, Lucasfilm sa dovtedy bude venovať ukončeniu Skywalkerovej Star Wars ságy menom epizóda IX, ktorý dorazí v decembri 2019. Na piatom Jonesovi sa bude ako vždy podielať aj George Lucas. Sám Spielberg povedal, robiť Indianu Jonesa bez neho by bola totálna hlúposť.

My sa teda neuveriteľne na pokračovanie tešíme, no zároveň už máme menšie obavy. Harrison Ford má už 75 rokov, takže určite to bude pre neho náročné. Samozrejme, dúfame, že sa nič zlé nestane a že film pekne stihne dokončiť, lebo internet už stihol dať najavo, že čakať ďalší rok len na natáčanie je stále dlhá doba. My sme hlavne radi, že Indy bude pokračovať a pevne veríme, že všetko pôjde ako má.

Tešíte sa na pokračovanie tejto legendárnej série? Ktorý film máte najradšej? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -