Indiana Jones 5 opäť posúva svoj dátum premiéry! Zvládne to Harrison Ford vlastne ešte natočiť?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Indiana Jones 5 opäť posúva svoj dátum premiéry!

Asi každý z nás tušil, že to nepodarené štvrté Indyho dobrodružstvo nebude posledné. Avšak, nikto by nepovedal, aké problémy to piate vlastne bude mať. Odkedy Lucasfilm ohlásil Indyho 5, mnoho fanúšikov sa neuveriteľne potešilo. Od tej doby už ale ubehlo niekoľko mesiacov a jediné novinky, ktoré ohľadom tohto projektu počúvame, sú tie s presúvaním dátumu premiéry.

Portál The Hollywood Reporter teda opäť raz potvrdzuje, že Indyho film sa znovu posunul v plánoch štúdia Lucasfilmu. A to rovno o celý rok neskôr. Počnúc dneškom je totižto film Indiana Jones 5 oficiálne naplánovaný na 9. júla 2021. Prečo sa teda tento projekt tak veľmi posúva netušíme, zvlášť po tom, čo režisér Steven Spielberg vraj plánuje ešte niekoľko filmov v sérii. Úprimne sa však po takýchto presunoch aspoň my začíname báť, či to vlastne predstaviteľ Indyho, Harrison Ford ešte zvládne natočiť.

Indiana Jones v starej trilógii; Zdroj: projectcasting.com

Harrison Ford bude mať na natáčaní pred osemdesiatkou!

Toto legendárne meno má momentálne 75 rokov a predstava, že najneskôr o dva roky ešte len začne natáčať toto akčné dobrodružstvo, je priam neuveriteľná. Ford je navyše známy tým, že aj napriek jeho vysokému veku ešte stále sám natáča svoje akčné scény, bez pomoci kaskadéra. Tak to bolo aj pri jeho najnovšom sci-fi filme Blade Runner 2049, kedy počas natáčania akčnej scény dokonca skutočne vrazil jeho hereckému kolegovi, Ryanovi Goslingovi.

Lucasfilm by mal teda aspoň podľa nás konečne zverejniť nejaký celý plán ich pripravovaných filmov, podobne ako to má Marvel. Je jasné, že nasledujúce roky nás čaká ešte mnoho Star Wars a Indyho príbehov. Nebolo by na škodu, vidieť to niekde pekne pokope. Každopádne, my dúfame, že ak tu bude ešte nejaké ďalšie posúvanie tohto projektu, bude to len na skorší dátum.

Čo vravíte na ďalšie posunutie dátumu filmu Indiana Jones 5? Zvládne to podľa vás Harrison Ford natočiť aj v takomto vysokom veku? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -