Harrison Ford je v prvom traileri k filmu Indiana Jones 5 pripravený vybičovať veľké množstvo nacistov

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nahliadnuť do piateho filmu z ikonickej série Indiana Jones sme mali možnosť na májovom podujatí Star Wars Celebration. S príchodom premiéry sa však situácia mení a k dnešnému dňu nám tvorcovia poskytli prvý oficiálny trailer k vysoko očakávanému akčnému dobrodružstvu Indiana Jones and The Dial of Destiny.

V novom filme si svoju úlohu legendárneho lovca pokladov zopakuje Harrison Ford. Po zhruba 15 rokoch tak opäť zavíta do sveta plného nástrah a vo veku 80 rokov ti dokáže, že vek je len číslo. Novinka bude pokračovaním poslednej splátky s názvom Indiana Jones a Kráľovstvo Krištáľovej lebky (2008).

Oficiálny trailer k filmu Indiana Jones and The Dial of Destiny:

Jedna vec, ktorou sme si boli už nejaký ten čas istí, je skutočnosť, že vo filme nebudú chýbať akčné sekvencie. Dočkali sme sa ich, no trailer toho ukázal pomerne viac. Okrem návratu Indyho sa do centra diania vráti viacero „ostrieľaných klasík“ z predchádzajúcich filmov, akými sú obrovská valiaca sa guľa, poriadne plieskanie bičom alebo zbesilá naháňačka vo vlaku.

Trailer tiež odhaľuje, že súčasťou filmu bude franšízový nováčik Phoebe Waller-Bridge (Fleabag). V minulosti sa britská herečka podieľala napríklad na tvorbe scenáru k blockbusteru Nie je čas zomrieť (2021), ale o jej postave vo filme Indiana Jones 5 toho zatiaľ veľa nevieme. Väčšina príbehu je totiž stále pod pokrievkou a odhalený nám bude až v najbližších mesiacoch. Podľa predloženej ukážky však môžeme vyčítať, že Dr. Henry Walton „Indiana“ Jones, Jr. sa snaží viesť pokojný život a pravdepodobne bude nútený znova si nasadiť svoj zaprášený klobúk.

Doposiaľ potvrdený členovia obsadenia sú okrem vyššie spomenutých hercov Mads Mikkelsen (Doctor Strange), Thomas Kretschmann (King King), Boyd Holbrook (Logan), Shaunette Renée Wilson (Black Panther), Toby Jones (Kapitán Amerika: Prvý Avengers) a Antonio Banderas (Uncharted). Do režisérskeho kresla zasadol uznávaný James Mangold (Logan).

film Indiana Jones 5 trailer
Zdroj: popculture.com

Séria Indiana Jones debutovala v roku 1981 a trilógia sa stala klasikou uctievanou hlavne vďaka akcii a divokému prostrediu, ktoré si získali srdce každého filmového fanúšika. Zárobky všetkých štyroch predchádzajúcich filmov dosiahli takmer 2 miliardy dolárov. Ako dopadne nadchádzajúce pokračovanie netušíme, ale premiéra je naplánovaná na 29. júla 2023 a na výsledok si ešte musíme počkať.

Páčil sa ti prvý oficiálny trailer k filmu Indiana Jones and Dial of Destiny? Názor nám môžeš napísať dole do komentáru.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. ked bol aktualny posledny Rambo (ktoreho som tiez nevidel), tak som povedal „v dalsom bude Stalone kosit protivnikov na vozicku. Jednou rukou bude pohanat a druhou strielat“ Tvl. Ford je uz skoro na smrtelnej posteli, aj v Star wars sa ho zbavili.. Ako nic proti Fordovi, ale 80 rokov je 80 rokov, bolo by uz nacase dat tam mladsieho hrdinu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -