Infinity War malo mať pôvodne rozprávača! Kto sa ním mal stať?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Infinity War malo mať pôvodne rozprávača!

Keď teraz niekomu povieme, že Infinity War mohlo vyzerať úplne inak, asi by nás iba poslal preč. Pochopiteľne ale ako každý film, aj Infinity War si muselo prejsť zopár úpravami, aby nakoniec nadobudlo podobu, akú malo. Režiséri Russovci sa síce ešte k filmu Avengers 4 vôbec nevyjadrujú, no o Infinity War vravia neustále. Tak to bolo aj pred pár dňami, kedy sa tretí Avengers film premietal špeciálne pre fanúšikov s tým, že na konci režiséri poskytovali 2 hodiny odpovede na rôzne otázky od fanúšikov.

Jeden fanúšik sa ich teda spýtal, ako vyzerala ranná verzia scenáru. Russovci teda odpovedali, že pôvodne mal celý film mať rozprávača, ktorým nemal byť nikto iný, ako sám Thanos. Scenár mal však 250 strán, takže si režiséri hneď povedali, že toľko času jednoducho nemajú. Priebeh filmu chceli urobiť viac lineárnym a škrtanie Thanosových monológov im vraj veľmi pomohlo, keďže vďaka tomu vznikol záporák, s ktorým vedeli čo chceli robiť.

infinity war
Zdroj: screenrant.com

Či vtedy ešte išlo o verziu, kedy sa Avengers 3 a 4 volali rovnako, len ich oddeľovalo označenie časť 1 a 2 nevieme, no je veľmi zaujímavé, ako vývoj tohto filmu prebiehal. Predsa len, film na takejto masívnej úrovni sa ešte nikomu doteraz urobiť nepodarilo. Zmiešať 30 hrdinov dokopy, poskytnúť čas na predstavenie veľkého záporáka a snažiť sa spojiť všetko čo Marvel za posledných 10 rokov vytvoril, to si žiada obrovskú zodpovednosť ale aj kreativitu.

Ako už ale vieme, Infinity War im jednoducho vyšlo a mnoho ľudí sa nevie dočkať pokračovania, od ktorého čakajú rovnako veľkú parádu. Ako teda bude Thanosov príbeh pokračovať zatiaľ netušíme, no veríme, že sa je na čo tešiť. Zaujímavé bude aj sledovať, či sa mu tvorcovia rozhodnú dať toľko času v novom filme ako mu dali teraz. To sa však dozvieme už v máji budúceho roku.

Čo hovoríte na to, že pôvodne mal byť Thanos v Infinity War rozprávačom príbehu? Chceli by ste takú verziu vidieť? Koľko času mu podľa vás venujú v štvrtom Avengers filme? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -