Instagramové modelky a influencerky zamorili Černobyľ polonahými fotkami

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Žeby to už ľudia začali preháňať? Hit od stanice HBO len nedávno ukončil svoj úspech vyvrcholením v 5. časti. Samotný seriál sa stal fenoménom, ktorý sa na portáli IMDb momentálne chváli hodnotením 9,6/10. Ľudia sa mnohonásobne viac začali zaujímať o reálnu katastrofu, ktorá sa v roku 1986 odohrala v atómovej elektrárni na Ukrajine. Výsledkom je, že influenceri a influencerky zamorili Černobyľ svojimi nevkusnými fotkami.

influencerky zamorili Černobyľ
Zdroj: thesun.co.uk, newsbeezer.com

Influenceri a influencerky zamorili Černobyľ

Reálny dopad úspechu seriálu na skutočnú jadrovú elektráreň sme spozorovali už dávnejšie. Vtedy sme vám priniesli správu o tom, že v Černobyle rapídne stúpol počet turistov, ktorý sa naň chcú ísť pozrieť práve kvôli minisérii od HBO.

Teraz je to však iné. Zatiaľ čo navýšenie turizmu nikomu nevadí, ľudia začínajú kývať hlavou nad tým, čo tam títo turisti vyvádzajú. Internet najviac rozčúlili nevkusné fotky, na ktorých chlapi vyplazujú jazyk a ženy odhaľujú zadok.

Nie, nie je to v poriadku

Ako vidíte v Tweete vyššie, na situáciu zareagoval aj tvorca seriálu Chernobyl Craig Mazin. Ten dal vedieť, že fotky, o ktorých je reč už videl. Zároveň nás varoval, aby sme „pri návšteve Černobyľu mysleli na hrôzostrašnú tragédiu, ktorá sa tam odohrala.“

Samozrejme, nie všetci influenceri sa na mieste fotia polonahí. Otázka je tu však tá istá: je morálne využívať túto tragédiu a momentálny záujem o ňu pre svoj osobný prospech? Nuž, postupne si asi začínajú uvedomovať, že až tak správne to nie je, mnohí z nich totižto po vlne kritiky už stihli vymazať svoje fotky z Instagramu. Ako však uvidíte na tomto odkaze, stále je ich viac než dosť.

Nikto nevraví, že návštevníci Černobyľu sa na mieste nesmú fotiť. Ide tu čisto len o to, o aké fotky ide. Vyzliecť sa z podprsenky a odhaľovať zadok voči fotoaparátu nie je spôsob dokumentovania tejto tragédie, ale spôsob, ako zneužiť jej popularitu.

Čo na situáciu vravíte vy? Príde vám to „choré,“ alebo je vám úprimne jedno, aké fotky si ľudia robia v Černobyle? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: celebrityaccess.com, news.sky.com, instagram.com, twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -