OFFOstatnéVýber šéfredaktora

Instagramové modelky a influencerky zamorili Černobyľ polonahými fotkami

Žeby to už ľudia začali preháňať? Hit od stanice HBO len nedávno ukončil svoj úspech vyvrcholením v 5. časti. Samotný seriál sa stal fenoménom, ktorý sa na portáli IMDb momentálne chváli hodnotením 9,6/10. Ľudia sa mnohonásobne viac začali zaujímať o reálnu katastrofu, ktorá sa v roku 1986 odohrala v atómovej elektrárni na Ukrajine. Výsledkom je, že influenceri a influencerky zamorili Černobyľ svojimi nevkusnými fotkami.

influencerky zamorili Černobyľ

Zdroj: thesun.co.uk, newsbeezer.com

Influenceri a influencerky zamorili Černobyľ

Reálny dopad úspechu seriálu na skutočnú jadrovú elektráreň sme spozorovali už dávnejšie. Vtedy sme vám priniesli správu o tom, že v Černobyle rapídne stúpol počet turistov, ktorý sa naň chcú ísť pozrieť práve kvôli minisérii od HBO.

Teraz je to však iné. Zatiaľ čo navýšenie turizmu nikomu nevadí, ľudia začínajú kývať hlavou nad tým, čo tam títo turisti vyvádzajú. Internet najviac rozčúlili nevkusné fotky, na ktorých chlapi vyplazujú jazyk a ženy odhaľujú zadok.

Nie, nie je to v poriadku

Ako vidíte v Tweete vyššie, na situáciu zareagoval aj tvorca seriálu Chernobyl Craig Mazin. Ten dal vedieť, že fotky, o ktorých je reč už videl. Zároveň nás varoval, aby sme “pri návšteve Černobyľu mysleli na hrôzostrašnú tragédiu, ktorá sa tam odohrala.”

Samozrejme, nie všetci influenceri sa na mieste fotia polonahí. Otázka je tu však tá istá: je morálne využívať túto tragédiu a momentálny záujem o ňu pre svoj osobný prospech? Nuž, postupne si asi začínajú uvedomovať, že až tak správne to nie je, mnohí z nich totižto po vlne kritiky už stihli vymazať svoje fotky z Instagramu. Ako však uvidíte na tomto odkaze, stále je ich viac než dosť.

Nikto nevraví, že návštevníci Černobyľu sa na mieste nesmú fotiť. Ide tu čisto len o to, o aké fotky ide. Vyzliecť sa z podprsenky a odhaľovať zadok voči fotoaparátu nie je spôsob dokumentovania tejto tragédie, ale spôsob, ako zneužiť jej popularitu.

Čo na situáciu vravíte vy? Príde vám to “choré,” alebo je vám úprimne jedno, aké fotky si ľudia robia v Černobyle? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: celebrityaccess.com, news.sky.com, instagram.com, twitter.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  OFF

  Vydajte sa na cestu do fantázie japonského anime v zábavnej prednáške

  FilmyVýber šéfredaktora

  Internet šalie, toto je prvý pohľad na herca Roberta Pattinsona v kostýme Batmana. Sekne mu to.

  Ostatné

  Kedy, kde a ako budete môcť sledovať naživo Oscary 2020?

  NETFLIXVýber šéfredaktora

  Netflix vám konečne dovolí vypnúť otravnú funkciu Autoplay. Ako na to?

  Pridaj komentár