Z Inhumans sa stáva seriál! Avšak príde aj do IMAX!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Inhumans to nemali ľahké, no predsa sa ich dočkáme! Čo s tým ale má IMAX, keď to bude seriál?

Marvel dnes urobil veľký krok pre svoj universe. Ak si pamätáte, v pôvodnom pláne tretej fázy filmov MCU bol najprv aj film Inhumans. Ten sa však neskôr presunul „na neurčito“. Fanúšikovia si mysleli, že to znamená koniec pre tento tím superhrdinov. Marvel týchto fanúšikov musel dnes veľmi potešiť, pretože z Inhumans nakoniec bude seriál, zasadený do prostredia MCU ako ho poznáme. Mal by to byť teda už ôsmy seriál, ktorý bude v MCU figurovať. Tentoraz sa ale dočkáme skutočného superhrdinského seriálu!

Inhumani v seriáli Agents of S.H.I.E.L.D.
Inhumani v seriáli Agents of S.H.I.E.L.D.

Prečo skutočne superhrdinského? Defenders na Netflixe sú síce superhrdinovia, no prejavujú sa najmä ako „pouliční hrdinovia“. Tento seriál by mal byť pravý opak. Kto sleduje MCU, vie, že Inhumani sú v Marveli predstavení už nejaký ten rok. Dej by sa teda mal čiastočne chytať seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. Čo však ale celé toto znamená? Síce Inhumanov uvidíme, keďže to ale bude televízny projekt, kvalita efektov bude určite horšia. To isté bude platiť aj o kvalite hercov. Dlho s projektom zmieňovaný herec Vin Diesel s ním teda nemusí mať vôbec nič.

Inhuman Daisy v Agents of S.H.I.E.L.D.
Inhumanka Daisy v Agents of S.H.I.E.L.D.

Čo sa týka deja, pravdepodobne dostaneme originálny Inhumans tím, s Black Boltom ako lídrom. Ako teda bude do nich zapadať dej Agentov, konkrétne Daisiyn príbeh, netušíme. Čo tušíme je to, že sa Marvel nebojí ísť s takýmto projektom von. No a ešte malá čerešnička na konci. Prvé dva diely by sa mali premietať na najväčšom plátne na svete, na IMAX plátne. Či to však bude platiť aj u nás na Slovensku, uvidíme, som k tomu ale pozitívne naklonený, pretože sme dávnejšie v IMAX dostali 15 minútový trailer na Doctora Strangea. Čo teda hovoríte na tento veľký krok od Marvel?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -