Ako získať hru Injustice: Gods Among Us úplne zadarmo na PC, PlayStation aj Xbox?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Injustice: Gods Among Us zadarmo

Obľúbená bojová hra Injustice: Gods Among Us zo sveta komiksov DC je dostupná úplne zadarmo na limitovaný čas. Štúdiá NetherRealm Studios a Warner Bros. vydali hru ešte v roku 2013 na predchádzajúcu verziu herných konzol. O niekoľko rokov neskôr si v edícii „Ultimate Edition“ našla cestu aj na PlayStation 4 a Xbox One.

Teraz si ju môžete zaobstarať zadarmo na svoje osobné počítače, PlayStation 4 a Xbox One. Akcia síce platí len do 25. júna, no pokiaľ si hru stiahnete, v knižnici vám ostane už navždy. Stiahnuť si môžete cez Steam, PlayStation Store a Microsoft Store pre Xbox.

Dostupná je samozrejme v novšej edícii Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition, ktorá okrem originálneho titulu obsahuje aj všetky DLC. Tie pridávajú do hry postavy ako Lobo, Batgirl, Martian Manhunter, Zatanna, Zod, či Scorpion.

Prvá časť bola natoľko úspešná, že v roku 2017 vyšlo pokračovanie s názvom Injustice 2.

Tak čo, dáte si so svojimi kamarátmi alebo rodinnými príslušníkmi do držky v koži Batmana, Supermana, Jokera, či ďalších ikonických DC postáv?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -