Hviezda filmov V zajatí démonov zrežíruje horor Insidious 5. Wilsonov debut uvidíme v roku 2022

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Minulý rok sme sa dozvedeli, že hororová franšíza Insidious príde so štvrtým pokračovaním a dnes nám Blumhouse oznámil meno režiséra, ktorým bude debutovo Patrick Wilson.

Konkrétny dátum uvedenia filmu zatiaľ nepoznáme, ale štúdio má v úmysle premiérovať niekedy v priebehu roku 2022.

Herec Patrick Wilson (vľavo) a James Wan (napravo)
Herec Patrick Wilson (vľavo) a James Wan (napravo), Zdroj: nerdist.com

Horor Insidious 5 zrežíruje Patrick Wilson

Hviezda hororovej ságy V zajatí démonov Patrick Wilson hral veľmi dôležitú úlohu aj v prvých dvoch filmoch Insidious. Zahral si hlavu rodiny Josha Lamberta, ktorý si v detstve prežil strašné veci.

V druhom pokračovaní sa síce už neukázal a v treťom len na malú chvíľu v krátkej scéne, ale to už nás trápiť nemusí. Herec si totižto po novom skúsi, aké to je byť režisérom hororového projektu na vlastnej koži.

„Som poctený a nadšený, že stojím v čele filmu Insidious 5, ktorý poskytne úžasnú príležitosť rozbaliť všetko, čím Lambertovci prešli pred desiatimi rokmi, ako aj vysporiadať sa s dôsledkami ich rozhodnutí,“ povedal Wilson v oficiálnom vyhlásení.

Zdroj: vignette.wikia.nocookie.net

Nadviaže pokračovanie na úspech predošlých filmov?

Franšízu Insidious môžeme bez pochyby zaradiť medzi úspešné počiny kinematografie, pričom sa jej z celkového rozpočtu 26,5 milióna dolárov podarilo zarobiť krásnych 540 miliónov.

Scenár k Insidious 5 napísal Scott Teems, ktorý sa v minulosti podieľal na tvorbe Netflix hitu Narcos: Mexiko. V pozícii producenta nebude chýbať Jason Blum, ktorý sa k ďalšej hororovej nádielke o duchoch vyjadril takto:

„Jedným z hlavných dôvodov, prečo záujem a apetít fanúšikov k Insidious pretrváva, je ten, že ľudia od prvého filmu ostali zapojení aj naďalej. Som vďačný našim spolupracovníkom za takúto franšízu.“

V projekte bude samozrejme zahrnutý aj hororový mág a stvoriteľ franšízy James Wan, ktorý sa po boku Bluma taktiež objaví v pozícii producenta. K natáčaniu zatiaľ oficiálne informácie nemáme, ale ak pôjde všetko podľa plánu, možné východisko je niekedy začiatkom budúceho roka. Ďalšie podstatné novinky z nadchádzajúcej snímky o duchoch by sa mali dostaviť v najbližších týždňoch.

Čo si myslíte o tomto režisérskom debute? Zvládne podľa vás Patrick Wilson réžiu filmu Insidious 5? O tvoj názor sa s nami môžeš podeliť dole v komentároch.

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -