Desivý trailer na Insidious: Posledný kľúč vás zamrazí a odhalí vám pravdu o démonologičke Elise!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Režisér James Wan je bez pochyby neoficiálnym majstrom súčasného filmového hororu. Útly, usmievavý Austrálčan je autorom filmových sérií ako Saw, V zajatí démonov, vrátane Annabelle, či v neposlednej rade Insidious, v ktorej dokázal suverénne balansovať medzi napätím, hrôzou a svojským vtipom. Práve jeho najznámejšie filmové dieťa, duchárska séria Insidious, sa začiatkom roka dočká už svojho tretieho pokračovania. O tom, ako veľmi bude štvrtý diel tejto série strašidelný, vám napovie mrazivý trailer.

Insidious: Posledný kľúč trailer

Štvrtá časť už kultovej hororovej série Insidious sa odohráva pred udalosťami ostatných filmov. Dnes vyhľadávaná démonologička Elise v mladosti žila v malom mestečku v Novom Mexiku. Avšak jej domov bol i domovom temných síl a netrvalo dlho, kým sa jej život obrátil naruby. Teraz ju jej najnovší klient privedie späť do domu hrôzy a Elise sa musí vyrovnať s vlastnou desivou minulosťou.

Napriek tomu, že James Wan presedlal na vysokorozpočtové blockbustre a momentálne ho zamestnáva komiksovka Aquaman, pri filme si ponechal producentský dohľad. Réžie sa ujal talentovaný Adam Robitel, ktorého režijný debut Šialenstvo Debory Logan považujú kritici za jeden z najlepších filmov v žánri „found footage”. Autorom scenára je mohykán série, scenárista a herec Leigh Whannel. Práve on napísal všetky predošlé časti série Insidious a sám si v nich aj zahral lovca duchov Specsa.

insidious: posledný kľúč trailer
V štvrtej časti Elise navštívi peklo svojho detstva; zdroj: screenrant.com

Vo filme sa okrem neho vráti na plátno niekoľko známych tvárí. V úlohe Elise sa predstaví jej pôvodná predstaviteľka, hororová legenda Lin Shaye (Insidious, Nočná mora v Elm Street), mladšou Elise bude Hana Hayes a v roli Tuckera sa opäť ukáže charizmatický Angus Sampson (Mad Max: Zbesilá cesta, Fargo).

Sledujete prácu obľúbeného Jamesa Wana? Patrí hororová séria Insidious medzi vaše obľúbené? Očakávaný film Insidious: Posledný kľúč nás v našich kinách na smrť vydesí už 4. januára roku 2018.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -