Inteligentné hodinky Michael Kors MKGO sú prekvapivo lacné

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Inteligentné hodinky Michael Kors

Obľúbená módna značka predstavila trojicu nových smartwatchov, ktorých cenovky sú relatívne nízke. Inteligentné hodinky Michael Kors používajú operačný systém Google Wear, pričom ich poháňa procesor Qualcomm Snapdragon 3100. Nové modely majú dokonca aj reproduktor a mikrofón, čo znamená, že cez ne budete môcť telefonovať, ak bude váš iPhone či Android smartfón v blízkosti dosahu Bluetooth pripojenia.

Z troch nových modelov sú dva len novšími verziami. Hodinky Michael Kors Lexington 2 a Bradshaw 2 nadväzujú na štýlové smartwatche, ktoré výrobca predstavil už dávnejšie.

michael kors logo
Zdroj: destinationkors.michaelkors.com

Obidva z týchto modelov prídu s viacerými vylepšeniami. Týkajú sa hlavne softvéru, pričom používatelia privítajú štyri nové nastavenia batérie:

  • Extended Battery Mode – Znižuje výkon a pozastavuje funkcie, aby hodinky vydržali na jedno nabitie niekoľko dní za sebou.
  • Daily Mode – Nechá zapnuté všetky služby, ako napríklad vždy zapnutý displej, zobrazujúci čas. Ako nasvedčuje názov módu, je určený pre používateľov, ktorí si hodinky nabíjajú každodenne.
  • Time-Only Mode – Tento mód sa zapína automaticky (alebo si ho zapnete manuálne), keď vám dochádza batéria. Obmedzí všetky funkcie a služby okrem zobrazovania času.
  • Custom Mode – Možnosť do detailov spravovať nastavenia batérie.

Nový model a ceny

Ako som však spomínal na začiatku článku, Michael Kors predstavil až troje hodinky. Lexington 2 a Bradshaw 2 sú pokračovaniami prechádzajúcich modelov, zatiaľ čo MKGO sú úplne nové.

michael kors mkgo
Zdroj: michaelkors.com

MKGO prichádzajú so silikónovým náramkom, pričom vyrobené sú z hliníku a nylonu, aby boli čo najľahšie. Ako teda komunikuje samotná značka Michael Kors, ide o zatiaľ najprenosnejšie inteligentné hodinky tohto výrobcu. Ak teda zháňate niečo, čo je stále štýlové, no je ľahšie a nestráca popritom funkcie ako sledovanie aktivity, MKGO by mohli byť pre vás. Pravdepodobne sa z nich stane hit aj kvôli cenovke, ktorá je pri všetkých troch modeloch nižšia ako napr. pri Apple Watch.

Michael Kors Lexington 2 začínajú na sume 350 dolárov, pričom Bradshaw 2 stoja rovnako. Odľahčené MKGO stoja 295 dolárov.

Zdroj: engadget.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -