Platíte si túto televíziu? Práve vám sprístupnila nové stanice so špičkovým obsahom

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Internetová TV pridáva nové stanice zadarmo

Používatelia internetovej televízie SledovaniTV (a SledovanieTV) majú po celý január bezplatný prístup k trom prémiovým kanálom. Tieto tentokrát potešia najmä milovníkov dokumentov, filmov a dobových seriálov. Jeden z nich je v službe úplne prvýkrát. Slovenskí používatelia navyše môžu od januára sledovať televíznu stanicu JOJ Svet.

S novým rokom 2024 prichádza služba SledovaniTV s novými promo-kanálmi. V januári si môžu používatelia vychutnať stanice Discovery, Epic Drama a BBC Earth. Získajú tak prístup k stovkám dokumentov, ale aj filmom a dobovým seriálom.

Fanúšikovia dobrých dokumentov, filmov a dobových seriálov si prídu na svoje

BBC Earth sa v službe objaví úplne prvýkrát. V januári ju budú mať bezplatne k dispozícii všetci používatelia, potom zostane v balíčku Premium a vybraných doplnkových balíčkoch. Tento britský dokumentárny kanál budeme vysielať vo FullHD.

internetova tv dizajn
Zdroj: SledovaniTV

BBC je zárukou kvalitného obsahu, či už ide o hravú tvorbu alebo dokumenty,“ hovorí Head of Marketing spoločnosti SledovaniTV Matěj Čičák. „Sme preto radi, že môžeme BBC Earth pridať do našej ponuky.“

Z programu vás môže zaujať napríklad Zamrzte strach s Wimom Hofom – šesťdielnu sériu, v ktorej extrémny športovec Wim Hof predvedie pri rade jedinečných úloh ôsmim celebritám, ako vie chlad zmeniť navždy ich životy a pomôcť im prekonať strach.

Fanúšikovia dokumentov o prírode si prídu na svoje pri sérii Veľké malé cesty, ktorá zachytáva skutočné dobrodružstvá šiestich malých zvierat počas ich cesty do neznáma. A to cez dažďové pralesy, hory a močiare.

V slovenskej službe SledovanieTV navyše od januára pribudol program JOJ Svet, ktorý sa teší veľkej obľube. Stanicu nájdu v ponuke všetci používatelia nielen v januári, ale už navždy. Stanica fungujúca pod televíznou skupinou JOJ sa venuje dokumentárnym filmom.

„Stanica JOJ Svet doplnila celú skupinu staníc JOJ. Sme radi, že ju môžeme nové ponúknuť našim používateľom a dopriať im tak bohatú ponuku dokumentov už v základnom balíčku,“ dopĺňa Čičák.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -