Internetová zoznamka Facebook Dating prichádza ako zabijak Tinderu

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Je Facebook Dating zabijakom Tinderu?

Internetová zoznamka Facebook Dating bola minulý rok predstavená v iných krajinách, no teraz konečne prichádza aj na americký trh. Táto funkcia sa nachádza v už existujúcej Facebook aplikácii, no musíte si pre ňu vytvoriť separátny profil. Z vášho existujúceho účtu sa totiž prenesie iba meno a vek.

Spájať sa s ostatnými používateľmi môžete na základe lokácie, preferencií či dokonca zúčastnení sa na rovnakých Facebook udalostiach. Facebook si dáva pozor aj na súkromie, takže vás funkcia automaticky nebude spájať s vašimi priateľmi alebo s priateľmi vašich priateľov. Táto možnosť môže byť samozrejme vypnutá.

Do aplikácie bude integrovaný aj Instagram, aby sa na vašom profile mohli zobrazovať vaše príspevky. Neskôr v aplikácii pribudnú aj Instagram Stories a Facebook Stories, ktoré sa vymažú po 24 hodinách.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -