iRobot vytiahol ťažký kaliber robotických vysávačov, predstavil Roomba Combo j9+

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Nové robotické vysávače iRobot

iRobot, popredný výrobca inteligentných robotických vysávačov, predstavil dva zo svojich najinteligentnejších a najvýkonnejších modelov – robotický vysávač a mop Roomba Combo® j9+ a robotický vysávač Roomba® j9+.

Tieto modely riešia problémy, ktorým čelia konkurenčné roboty. Roomba Combo j9+ je vybavená novou základňou Clean Base Auto-Fill Dock, ktorá automaticky vyprázdňuje odpad a dopĺňa zariadenie tekutinou. Nová dokovacia stanica pre roboty Roomba Combo j9+ ich automaticky čistí a dopĺňa tekutinu až po 60 dní.

Súčasne bola predstavený aj operačný systém iRobot OS 7.0, ktorý prináša nové funkcie ako Dirt Detective a SmartScrub, čo umožňuje lepšie zvládať úlohy automatického čistenia.

Dirt Detective je unikátny systém, ktorý umožňuje robotom prioritizovať čistenie podľa histórie čistenia a automaticky prispôsobovať nastavenia ako sací výkon či počet prechodov.

Inteligentnejšie a silnejšie

Taktiež poskytuje prehľad o čistote jednotlivých miestností a umožňuje inteligentné plánovanie úloh. SmartScrub je ďalšia nová funkcia, ktorá umožňuje robotom dôkladnejšie čistenie ťažko dostupných miest.

Roomba Combo j9+ má 4-stupňový čistiaci systém a jedinečné gumové kefy, ktoré zabezpečujú o 100 % silnejšie vysávanie. Je tiež schopná čistiť aj koberce vďaka inteligentnému systému sušenia, ktorý zabraňuje mokrým škvrnám. Roomba j9+ je najvýkonnejší robotický vysávač od iRobot s 100 % väčším sacím výkonom a dlhšou výdržou batérie.

Obe tieto nové roboty sú riadené systémom iRobot OS 7.0, ktorý umožňuje personalizované čistenie na základe zvykov a preferencií používateľa. Spoločnosť iRobot zároveň dbá na bezpečnosť údajov a sľubuje, že nikdy nepredá osobné údaje zákazníkov. Ich produkty sú certifikované na najvyššiu úroveň kybernetickej bezpečnosti TÜV SÜD. Cena noviniek začína na čiastke 1299 €, pričom k zákazníkom sa dostane už tento mesiac.

Zdroj: TS iRobot

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -