NETFLIXSeriály

Iron Fist na nových fotkách ukazuje svoje Kung Fu. Netflixové Marvel seriály čaká skvelý rok!

Ako všetci vieme, MCU je bezpochyby vládcom televíznych obrazoviek a filmových plátien, čo sa superhrdinských filmov týka. Okrem pravidelných blockbusterov sa môžeme tešiť aj zo seriálov, ktoré bežia na platforme Netflix. Daredevil, Jessica Jones a Luke Cage na svojich príbehoch vzájomne stavajú a vytvárajú vesmír, ktorý sa dá objaviť iba formou seriálu. Tento rok sa budú diať veľké veci. Onedlho prídu ďalšie seriály, ako The Defenders, The Punisher a v neposlednej rade Iron Fist.

Iron Fist (Finn Jones) je v komiksoch najviac známy častou spoluprácou a nefalšovaným priateľstvom s postavou Luke Cage (Mike Colter). Je odborníkom na špeciálne bojové umenia, ktoré sa zaoberajú rozpútaním skrytej vnútornej energie. Toto je vyobrazené aj na fotkách nižšie.

Iron Fist sa poprvýkrát objavil v komikse Marvel Premiere #15 v roku 1974. Superhrdinovo reálne meno je Danny Rand. Expert bojových umení je najlepšie známy vďaka svojej žltej maske a nohaviciam, tiež sa nehanbí nám často ukazovať epické tetovanie draka na jeho hrudi. Toto tetovanie vyjadruje Dannyho starodávnu a mystickú schopnosť rozpútať skrytú silu svojho chi; táto schopnosť sa nazýva Železná Päsť. Žiaľ, táto postavia je jednou z viacerých, ktoré sa vyhli filmovému plátnu. Pár krát sa k životu dostal v podobe animácie, ale nadchádzajúci Netflix seriál bude prvá live-action verzia Kung Fu majstra. 

Nové fotky, na ktorých Iron Fist ukazuje svoje pózy:

Iron Fist Danny Rand

Zdroj: reddit.com

Iron Fist Danny Rand

Zdroj: reddit.com

O čom bude seriál Iron Fist?

V novom seriáli sa miliardár Danny Rand, ktorého si zahrá Finn Jones, vracia do New Yorku potom, ako bol roky nezvestný. Snaží sa spojiť s minulosťou a svojou rodinou a začína bojovať s kriminálnikmi v New Yorku, ktorí ničia a znehodnocujú mesto. Pri boji využíva dokonalo ovládnuté bojové umenie Kung Fu a schopnosť privolať ohromnú silu Železnej Pästi.

Herecké obsadenie seriálu tvoria Jessica Henwick ako Colleen Wing, David Wenham ako Harold Meachum, Jessica Stroup ako Joy Meachum a Tom Pelphrey ako Ward Meachum. Carrie-Anne Moss zo seriálu Marvel’s Jessica Jones sa objaví v roli advokátky Jeri Hogarth.

Všetkých 13 epizód prvej série Marvel’s Iron Fist vyjde na Netflixe 17. Marca 2017. Potom sa spolu s Daredevilom, Lukeom Cageom a Jessicou Jones objavia v seriáli Marvel’s The Defenders.

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Seriály

  Finále desiatej série seriálu The Walking Dead sa kvôli koronavírusu oneskorí. Kedy ho uvidíme?

  SeriályTrailery

  Mysleli ste si, že Adventure Time je príliš šialené? Nová animovaná séria ho ľahko schová do vrecka

  Seriály

  Nová mysteriózna séria z počiatkov Hollywoodu je na obzore

  KináNETFLIX

  Netflix a online stream vs kino. Výhody a nevýhody oboch typov sledovania. Čo je to vlastne kino?

  Pridaj komentár