Iron Fist na nových fotkách ukazuje svoje Kung Fu. Netflixové Marvel seriály čaká skvelý rok!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Ako všetci vieme, MCU je bezpochyby vládcom televíznych obrazoviek a filmových plátien, čo sa superhrdinských filmov týka. Okrem pravidelných blockbusterov sa môžeme tešiť aj zo seriálov, ktoré bežia na platforme Netflix. Daredevil, Jessica Jones a Luke Cage na svojich príbehoch vzájomne stavajú a vytvárajú vesmír, ktorý sa dá objaviť iba formou seriálu. Tento rok sa budú diať veľké veci. Onedlho prídu ďalšie seriály, ako The Defenders, The Punisher a v neposlednej rade Iron Fist.

Iron Fist (Finn Jones) je v komiksoch najviac známy častou spoluprácou a nefalšovaným priateľstvom s postavou Luke Cage (Mike Colter). Je odborníkom na špeciálne bojové umenia, ktoré sa zaoberajú rozpútaním skrytej vnútornej energie. Toto je vyobrazené aj na fotkách nižšie.

Iron Fist sa poprvýkrát objavil v komikse Marvel Premiere #15 v roku 1974. Superhrdinovo reálne meno je Danny Rand. Expert bojových umení je najlepšie známy vďaka svojej žltej maske a nohaviciam, tiež sa nehanbí nám často ukazovať epické tetovanie draka na jeho hrudi. Toto tetovanie vyjadruje Dannyho starodávnu a mystickú schopnosť rozpútať skrytú silu svojho chi; táto schopnosť sa nazýva Železná Päsť. Žiaľ, táto postavia je jednou z viacerých, ktoré sa vyhli filmovému plátnu. Pár krát sa k životu dostal v podobe animácie, ale nadchádzajúci Netflix seriál bude prvá live-action verzia Kung Fu majstra. 

Nové fotky, na ktorých Iron Fist ukazuje svoje pózy:

Iron Fist Danny Rand
Zdroj: reddit.com
Iron Fist Danny Rand
Zdroj: reddit.com

O čom bude seriál Iron Fist?

V novom seriáli sa miliardár Danny Rand, ktorého si zahrá Finn Jones, vracia do New Yorku potom, ako bol roky nezvestný. Snaží sa spojiť s minulosťou a svojou rodinou a začína bojovať s kriminálnikmi v New Yorku, ktorí ničia a znehodnocujú mesto. Pri boji využíva dokonalo ovládnuté bojové umenie Kung Fu a schopnosť privolať ohromnú silu Železnej Pästi.

Herecké obsadenie seriálu tvoria Jessica Henwick ako Colleen Wing, David Wenham ako Harold Meachum, Jessica Stroup ako Joy Meachum a Tom Pelphrey ako Ward Meachum. Carrie-Anne Moss zo seriálu Marvel’s Jessica Jones sa objaví v roli advokátky Jeri Hogarth.

Všetkých 13 epizód prvej série Marvel’s Iron Fist vyjde na Netflixe 17. Marca 2017. Potom sa spolu s Daredevilom, Lukeom Cageom a Jessicou Jones objavia v seriáli Marvel’s The Defenders.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -