Pozrite si nový Iron Fist trailer, ktorému vládne napínavá a mystická atmosféra. Prichádza posledný Marvel’s Defender!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Iron Fist sa poprvýkrát objavil v komikse Marvel Premiere #15 v roku 1974. Superhrdinovo reálne meno je Danny Rand. Expert bojových umení je najlepšie známy vďaka svojej žltej maske a nohaviciam, tiež sa nehanbí nám často ukazovať epické tetovanie draka na jeho hrudi. Toto tetovanie vyjadruje Dannyho starodávnu a mystickú schopnosť rozpútať skrytú silu svojho chi; táto schopnosť sa nazýva Železná Päsť. Žiaľ, táto postavia je jednou z viacerých, ktoré sa vyhli filmovému plátnu. Pár krát sa k životu dostal v podobe animácie, ale nadchádzajúci Netflix seriál bude prvá live-action verzia Kung Fu majstra. Pred chvíľou vyšiel Iron Fist trailer, ktorý je skutočne pútavý. Jediná negatívna vec, ktorú sme na oficiálnom traileri našli je hudba. Tá sa postave seriálu celkovo vôbec nehodí. Z tejto strany ide o malé sklamanie.

Trailer si pozrite tu:[youtube https://www.youtube.com/watch?v=f9OKL5no-S0]

O čom bude Iron Fist

V novom seriáli sa miliardár Danny Rand, ktorého si zahrá Finn Jones, vracia do New Yorku potom, ako bol roky nezvestný a snaží sa spojiť s minulosťou a svojou rodinou. Začína bojovať s kriminálnikmi v New Yorku, ktorí ničia a znehodnocujú mesto. Pri boji využíva dokonalo ovládnuté bojové umenie kung-fu a schopnosť privolať ohromnú silu Železnej Pästi.

Herecké obsadenie seriálu tvoria Jessica Henwick ako Colleen Wing, David Wenham ako Harold Meachum, Jessica Stroup ako Joy Meachum a Tom Pelphrey ako Ward Meachum. Carrie-Anne Moss zo seriálu Marvel’s Jessica Jones sa objaví v roli advokátky Jeri Hogarth.

Postava Iron Fist sa po svojom debute vo vlastnom seriáli objaví v očakávanom Marvel’s Defenders. Neskôr tohto roku tam spoja sily a Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage a Iron Fist vytvoria tím. Pokope vyzerajú naozaj famózne! Ak sa o tom chcete presvedčiť na vlastné oči, pozrite sa na tento článok. V ňom nájdete všetky fotky z pripravovaného seriálu.

Všetkých 13 epizód prvej série Marvel’s Iron Fist vyjde na Netflixe 17. Marca 2017.

ZDROJNETFLIX

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -