OdporúčameOsobnosti

“Nie som Iron Man…” – Čo Robert Downey Jr. prezradil o svojom živote Avengera?

Vo filme Avengers: Endgame sme sa, žiaľ, museli rozlúčiť s viacerými postavami. Áno, ku novým začiatkom patria aj odchody. Nikdy sme si však nedokázali predstaviť, ako veľmi nás ako fanúšikov zasiahne smrť jednej konkrétnej postavy. Iron Man skončil. A Robert Downey Jr., jeho predstaviteľ, taktiež.

tony stark iron man avengers: endgame i love you 3000

Zdroj: pinterest.com

Herec nedávno ponúkol rozhovor pre magazín THR, v ktorom sa vyjadril ku viacerým aspektom jeho života pri a po hraní Tonyho Starka v MCU. My sme sa preto rozhodli vybrať pre vás zopár z jeho brutálne emocionálnych viet.

Robert Downey Jr. nie je Iron Man

“Zo začiatku, vytváraním a zbližovaním a formovaním s Tonym Starkom a Marvel vesmírom… a tým, že som bol dobrým spolupracovníkom, ale aj trochu excentrickým, že som bol kreatívny a vchádzal som do týchto partnerstiev, vtedy… ako sa to vraví? Majitelia sa začínajú podobať na svojich maznáčikov.

zaujímavé fakty o osobnostiach

Zdroj: time.com

Robert Downey Jr. sa vyjadril, že sa snažil to nedopustiť. Ďalej pokračoval a povedal, že “nie je tým, čo s tým štúdiom robil.” Chladné, ale aj takto niekedy treba povedať pravdu. “Nie som to rozmedzie času, ktoré som strávil hraním tejto postavy,” dodal a pokračoval:

“Nie som moja práca.”

“A je to naprd, pretože detská časť našej povahy vždy chce dúfať v to najlepšie. ‘Nie, stále to budú prázdniny, všetci sa držíme za ruky a spievame si šťastné pesničky’,” popísal Downey to, ako sa chcel cítiť.

Zdroj: forbes.com

Herec nepopiera, že si dni hrania Iron Mana neužil. Práve naopak, veľmi ho to bavilo. A čo viac, pekne veľký plat mu zaručil finančnú pohodu: Vždy závisíte na tom, čo vám príde ako samozrejmosť. Toto je najbližšie, ako kedy budem k pocitu dotovaného decka.

“Nebol som nútený k tomu, aby som skúmal ďalšie možnosti toho, o čom teraz bude môj kreatívny a osobný život,” priznal Downey. “Vždy je dobré dobehnúť to, kde onedlho budete. Ak si poviete, že ‘tak, čoskoro príde veľká zmena,’ treba sa na to už začať pripravovať… Sú to vždy prechody z jednej fázy do druhej fázy, kedy sa ľudia rozpadnú.

Iron Man v Avengers: Endgame

Zdroj: hdqwalls.com

Robert Downey Jr. má pred sebou nepochybne ešte neskutočne plodnú kariéru. Už teraz sa nevieme dočkať jeho ďalších projektov.

Nezabudnite si prečítať celý rozhovor.

Zdroj: hollywoodreporter.com, comicbook.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  Pridaj komentár