„Nie som Iron Man…“ – Čo Robert Downey Jr. prezradil o svojom živote Avengera?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Vo filme Avengers: Endgame sme sa, žiaľ, museli rozlúčiť s viacerými postavami. Áno, ku novým začiatkom patria aj odchody. Nikdy sme si však nedokázali predstaviť, ako veľmi nás ako fanúšikov zasiahne smrť jednej konkrétnej postavy. Iron Man skončil. A Robert Downey Jr., jeho predstaviteľ, taktiež.

tony stark iron man avengers: endgame i love you 3000
Zdroj: pinterest.com

Herec nedávno ponúkol rozhovor pre magazín THR, v ktorom sa vyjadril ku viacerým aspektom jeho života pri a po hraní Tonyho Starka v MCU. My sme sa preto rozhodli vybrať pre vás zopár z jeho brutálne emocionálnych viet.

Robert Downey Jr. nie je Iron Man

„Zo začiatku, vytváraním a zbližovaním a formovaním s Tonym Starkom a Marvel vesmírom… a tým, že som bol dobrým spolupracovníkom, ale aj trochu excentrickým, že som bol kreatívny a vchádzal som do týchto partnerstiev, vtedy… ako sa to vraví? Majitelia sa začínajú podobať na svojich maznáčikov.

zaujímavé fakty o osobnostiach
Zdroj: time.com

Robert Downey Jr. sa vyjadril, že sa snažil to nedopustiť. Ďalej pokračoval a povedal, že „nie je tým, čo s tým štúdiom robil.“ Chladné, ale aj takto niekedy treba povedať pravdu. „Nie som to rozmedzie času, ktoré som strávil hraním tejto postavy,“ dodal a pokračoval:

„Nie som moja práca.“

„A je to naprd, pretože detská časť našej povahy vždy chce dúfať v to najlepšie. ‚Nie, stále to budú prázdniny, všetci sa držíme za ruky a spievame si šťastné pesničky‘,“ popísal Downey to, ako sa chcel cítiť.

Zdroj: forbes.com

Herec nepopiera, že si dni hrania Iron Mana neužil. Práve naopak, veľmi ho to bavilo. A čo viac, pekne veľký plat mu zaručil finančnú pohodu: Vždy závisíte na tom, čo vám príde ako samozrejmosť. Toto je najbližšie, ako kedy budem k pocitu dotovaného decka.

„Nebol som nútený k tomu, aby som skúmal ďalšie možnosti toho, o čom teraz bude môj kreatívny a osobný život,“ priznal Downey. „Vždy je dobré dobehnúť to, kde onedlho budete. Ak si poviete, že ‚tak, čoskoro príde veľká zmena,‘ treba sa na to už začať pripravovať… Sú to vždy prechody z jednej fázy do druhej fázy, kedy sa ľudia rozpadnú.

Iron Man v Avengers: Endgame
Zdroj: hdqwalls.com

Robert Downey Jr. má pred sebou nepochybne ešte neskutočne plodnú kariéru. Už teraz sa nevieme dočkať jeho ďalších projektov.

Nezabudnite si prečítať celý rozhovor.

Zdroj: hollywoodreporter.com, comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -