Seriály

OFICIÁLNE: Herec Robert Downey Jr. a.k.a. Iron Man sa vracia do MCU

Film Avengers: Endgame zaznamenal koniec pre niektoré postavy, ktoré boli v Marvel Cinematic Universe od samého začiatku. Udalosti filmu neprežil napríklad Tony Stark a.k.a. Iron Man, ktorý sa obetoval na úkor svojich kamarátov, kolegov, rodiny a vlastne aj celej planéty.

Svoju dlhoročnú službu ukončil aj Steve Rogers ako Captain America, z ktorého sa stal starý muž a svoj štít posunul ďalej. Nakoniec nás opustila aj Natasha Romanoff/Black Widow, aby sa hrdinovia dostali k jednému z Kameňov nekonečna. Marvel nás však za tie roky naučil, že u nich nič netrvá večne. A práve preto všetky tieto postavy opäť uvidíme na plátne či malých obrazovkách.

1. mája 2020 uvidíme sólový film Black Widow, kde si úlohu sexy špiónky zopakuje herečka Scarlett Johansson. Samozrejme sa bude jednať o príbeh z minulosti, keďže jej postava neplánuje vstať z mŕtvych. Podľa všetkého by sa mal vrátiť aj náš obľúbený vojak Steve Rogers, presnejšie v seriáli The Falcon and the Winter Soldier.

iron man robert downey jr.

Zdroj: cnet.com

Informácie hovoria, že sa ako starý muž ukáže v dvoch častiach a dá Samovi a Buckymu morálne rady. No a nakoniec tu máme samotného Iron Mana, za ktorým tiež nebudeme trúchliť dlho. Táto postava síce ostáva mŕtvou, no herec Robert Downey Jr. sa plánuje do MCU vrátiť hneď niekoľkokrát.

Iron Man sa vracia do MCU

Pôvodne sa šepkalo o tom, že by sme ho mohli vidieť v seriáli na platforme Disney+. Jeho hlas by mal sprevádzať a mentorovať mladú hrdinku Riri Williams, ktorá možno dostane svoj vlastný seriál – Ironheart. Neskôr sme sa dozvedeli, že sa Tony Stark vráti aj na strieborné plátna.

Malú cameo úlohu si strihne vo filme Black Widow. V ňom sa pozrieme na jej príbeh medzi Civil War a Infinity War, do ktorého je nejakým spôsobom zapletený aj Tony Stark. Je možné, že Natasha pri úteku poprosila Tonyho o pomoc. Ďalšou možnosťou je, že herca Roberta Downey Jr. uvidíme iba v nejakej flashback (spomienka) scéne.

Iron Man a Black Widow

Zdroj: screenrant.com

No a do tretice všetko dobre, keďže najnovšie informácie poskytol samotný herec Jeff Goldblum (Thor: Ragnarok) v rozhovore portálu BuzzFeed. Ten potvrdil, že sa Robert Downey Jr. vráti do MCU prostredníctvom animovaného seriálu What If…? na Disney+.

Svoju ikonickú úlohu si zopakuje vďaka jeho hlasu, ktorý prepožičia animovanej verzii Tonyho Starka/Iron Mana. Goldblum ďalej prezradil, že jeho postava Grandmastera bude v rovnakej epizóde ako Iron Man a Korg (Taika Waititi). Prečítajte si jeho celé vyjadrenie z rozhovoru ohľadom seriálu What If…?:

“Opäť som si tú rolu zahral pár dní dozadu. Prišiel som do štúdií Disney a nahral som Grandmasterov hlas pre epizódu seriálu, ktorá bude na Disney+ a volá sa What If…?. Je to animovaná verzia všetkých postáv, ktoré poznáme a milujeme z Marvelu a táto epizóda obsahovala Grandmastera a Iron Mana, takže Robert Downey preň nahrá svoj hlas, a Korga. Taika Waititi už svoj hlas nahral, takže áno, na tých pár hodín som si to užil.”

animovaný mcu seriál

Zdroj: collider.com

O čom bude seriál What If…?

Už počas akcie Comic-Con 2019 v San Diegu sme sa dozvedeli, že v kádri Disney+ seriálov zo sveta Marvel Cinematic Universe bude jeden z nich animovaný. Presnejšie pôjde o vôbec prvý animovaný MCU seriál, ktorý prenesie komiksovú sériu “What If…?” na malé obrazovky. Každá epizóda nám prinesie iný príbeh z alternatívnych realít Marvel univerza. Rozprávačom všetkých príbehov bude herec Jeffrey Wright (Westworld), ktorý stvárni vševidiacu postavu The Watcher.

Hlasy svojim postavám prepožičajú ich herci z MCU – nebudú chýbať Michael B. Jordan, Sebastian Stan, Josh Brolin, Mark Ruffalo, Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, Chris Hemsworth, Hayley Atwell, Chadwick Boseman, Karen Gillan, Jeremy Renner, Paul Rudd, Michael Douglas, Neal McDonough, Dominic Cooper, Sean Gunn, Natalie Portman, David Dastmalchian, Stanley Tucci, Taika Waititi, Toby Jones, Djimon Hounsou, Jeff Goldblum, Michael Rooker a Chris Sullivan.

Čo hovoríte na návrat herca Roberta Downey Jr. do MCU hneď v niekoľkých projektoch? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: comingsoon.net

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  SeriályTrailery

  Najnovší trailer k seriálu Amazing Stories od Stevena Spielberga na seba láka svojou výnimočnosťou

  Seriály

  Dočkáme sa v seriálovom spracovaní Parazita od HBO hviezdy z Marvel Cinematic Universe?

  RecenzieSeriály

  Nový seriál High Fidelity hrá skvelý hudobný aj herecký koncert | High Fidelity RECENZIA

  SeriályTrailery

  Krvavé zabíjanie démonov sa vracia v traileri na tretiu sériu Netflix seriálu Castlevania

  Pridaj komentár