Iron Man sa vracia, máme aj prvé obrázky od Marvelu. Má to však háčik…

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Iron Man sa vracia

Portál ComicBook informuje o tom, že Iron Man sa vracia do sveta Marvel Comics s vlastným príbehom. Tvorcovia Dan Slott, Christos Gage a Pete Woods už v januári budúceho roka vydajú komiks „Iron Man 2020 #1„, ktorý sa zameria na Arno Starka, strateného adoptívneho brata Tonyho. Príbeh má vo svojich témach riešiť otázky umelej inteligencie a robotov, ktorí budú bojovať za svoje práva na „život„.

„Arno však nebude sám. Aj War Machine, Rescue a Ironheart budú mať úlohy v nadchádzajúcom príbehu.“

Dostal sa k nám tiež prvý pohľad na vnútro komiksu:

iron man 2020
Zdroj: Marvel Entertainment (comicbook.com)

Budúcnosť Tonyho Starka v MCU

Dávnejšie bolo potvrdené, že už v máji 2020 ho opäť uvidíme na striebornom plátne, aj keď pravdepodobne len v malej úlohe. V ukážke z filmu Black Widow, ktorú premietali na Comic-Cone v San Diegu, diváci videli TonyhoCivil War, ktorý varuje Natashu:Idú si po teba.” Potom nasledovali nové zábery, v ktorých je Natasha na úteku. To znamená, že film preskúma ten časový úsek, počas ktorého sa Natasha skrývala pred Spojenými národmi.

Pozrieme sa na jej príbeh medzi Civil War a Infinity War, do ktorého je nejakým spôsobom zapletený aj Tony Stark. Je možné, že Tonyho poprosila pri úteku o pomoc. Ďalšou možnosťou je, že herca Roberta Downey Jr. uvidíme iba v nejakej flashback (spomienka) scéne.

Tony Stark
Zdroj: inverse.com

Ešte predtým vyšli na povrch správy o tom, že ho uvidíme aj v novom MCU seriáli, ktorý nájdeme na streamovacej platforme Disney+. Tony Stark by sa mal vrátiť v príbehu Ironheart, ohľadom ktorého vraj Marvel práve interne diskutuje. V ňom by bola hlavnou postavou Riri Williams – geniálna tínedžerka, ktorá si zostrojila svoj vlastný “Iron Man” oblek.

Správy priniesol portál We Got This Covered, ktorý dávnejšie predpovedal návrat Ewana McGregora do úlohy Obi-Wana a taktiež Roberta Pattinsona hrajúc Batmana. Informáciu by sme preto nemali brať na ľahkú váhu. V samotnom seriáli sa podľa nich Robert Downey Jr. vráti ako hlas vo forme umelej inteligencie alebo hologram – ako to poznáme z komiksov. O tejto téme sme sa viac rozpísali v tomto článku (kde sa spomína aj postava Ironheart).

Momentálne to vyzerá tak, že Iron Man ešte nie je celkom odpísaný. Podľa aktuálnych informácií ho opäť uvidíme nielen v komiksoch, ale aj v MCU seriáli a filme.

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -