Spider-Man bojoval s Iron Manom dávno pred Civil War! Pamätáte si Iron Mana 2?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Marvel práve odhalil ich najväčší easter egg! Spider-Man sa nám v MCU ukázal skôr, ako si myslíte!

Nie, nie ste vôbec šialení ani sprostí, ak poviete, že doteraz sa v Iron Manovi 2 predsa žiaden Spider-Man ani nemihol. Nech ste ten film pozerali aj x-krát, chlapca v červenomodrom obleku by ste tam hľadali márne. Marvel nám však práve odhalil, že Spider-Man tam predsa len bol, no v podobe, v akej by ho hľadal málokto. Pamätáte si vlastne, čo sa dialo v tretej tretine Iron Mana 2?

Roboty Justina Hammera sa na Stark Expo prezentácii vďaka miernemu zásahu od Ivana Vanka trošku pokazia. Tým myslím, že začnú útočiť na všetkých ľudí. No a jedným z nich je aj malý (možno 9 ročný) chlapec, ktorý má na hlave hračkársku Iron Manovu masku. Robot ho automaticky zaregistruje ako Iron Mana a vystrelí. Vďaka bohu sa na poslednú chvíľu objaví pravý Iron Man, ktorý zlého robota odstrelil. Malého chlapca na koniec iba pochválil a odletel preč.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=RzySJL81CSE]

No a už určite viete, kam týmto smerujem. Marvel totižto práve potvrdil, že tento chlapec bol skutočne malý Peter Parker. Jeho stretnutie s Iron Manom sme teda videli už naozaj dávno. Keďže má film už 7 rokov, a Peter mal v danej scéne okolo 9 rokov, v Homecomingu by sme mali naozaj sledovať 16 ročného Petra Parkera. Ak ste pozorní diváci, určite ste si všimli, že malý Peter mal podobnú mikinu, ktorú mal aj v Civil War, keď ho Tony prišiel rekruitovať. Určite je teda dobré vedieť, že Spider-Man je v tomto univerze vlastne od začiatku, len bol ešte príliš mladý. Takto nejako to koniec koncov zhodnotil aj samotný predstaviteľ Spider-Mana, Tom Holland.

Ste radi, že Spider-Mana sme v MCU videli v takejto menšej scéne? Tešíte sa na film Spider-Man: Homecoming? Páčil sa vám Iron Man 2? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -