Nové fotky z nakrúcania seriálu Ironheart nám ukazujú hlavného záporáka aj oblek Riri Williams

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Fotky z nakrúcania Ironheart

Jedným z mnohých seriálov, na ktorých teraz štúdio Marvel pracuje, je aj Ironheart. Ten sa zameria na mladú študentku, ktorej vysoký intelekt dopomôže k vytvoreniu vlastného, Iron Manovi podobnému obleku. Ako však bude vyzerať? Na to nám odpovedajú prvé fotky z nakrúcania, ktoré okrem obleku Ironheart ukazujú aj prvý pohľad na hlavného záporáka.

Seriál sa zameria na tínedžerku a génia Riri Williams/Ironheart (Dominique Thorne), ktorá ale svoj debut zažije už tento november vo filme Black Panther: Wakanda Forever. Okrem nej sa v seriáli ukážu aj herci a herečky ako Harper Anthony, Manny Montana, Alden Ehrenreich, Shea Couleé, Lyric Ross a Anthony Ramos, ktorý si podľa prvých fotiek zahrá záporáka.

Ironheart Black Panther
Riri Williams v Black Panther 2; Zdroj: insider.com

Ririn oblek vyzerá ťažkopádne, no odolne

Zatiaľ čo v Black Panther 2 bude mať podľa dosiaľ vydaných hračiek a figúrok veľmi jednoduchý, až nedokončený oblek, na nakrúcaní herečku obliekli do naozaj veľkého obleku, ktorý pripomína  skôr War Machine než Iron Mana. Je tiež na sto míľ vzdialený od úzkeho a priliehavého obleku, ktorý nosí v komiksoch. Avšak môže to byť aj preto, lebo ide len o jedno z jej prvých brnení.

Aj Tony Stark (Robert Downey Jr.) mal svoj prvý oblek ťažkopádny a veľký, pričom s ním ani ďaleko nedokázal doletieť. Môže sa preto stať, že sa Riri nakoniec dopracuje k viac praktickým oblekom, ktoré možno uvidíme aj v samotnom seriáli. Jej oblek z fotiek sa tiež dosť podobá na jej prvý oblek z komiksov, ktorý bol sivší a väčší ako kúsky po ňom. Vidieť ho môžete v strede na fotke.

Seriál Ironheart fotky
Zdroj: instagram.com (@mcu.plus); marvel.fandom.com

Hlavným záporákom sa stane Hood

Čo je ale zaujímavé, fotky nám nie len odhalili to, kto bude hlavným záporákom, ale tiež to, že si ho zahrá Anthony Ramos. Stane sa z neho záporák, ktorý je z komiksov známy ako Parker Robbins/Hood. Ide o bežného kriminálnika, ktorý ale v jednom súboji porazí démona Nisanti, od ktorého získa čarovný plášť a topánky. Tie mu dajú schopnosti ako neviditeľnosť či lietanie.

Okrem mágie, ktorú získal nie len z plášťa, ale aj pri neskoršom hľadaní, je tiež dobrým bojovníkom a výborným strelcom, keďže medzi jeho typické zbrane patria dve pištole. Cez nich vie okrem bežného strieľania aj sústrediť svoju mágiu. Vďaka týmto schopnostiam a jeho kriminálnej mysli sa z bezvýznamného zločinca rýchlo stal vodca vlastného syndikátu.

Štúdio Hooda v projekte zatiaľ nepotvrdilo, ale je dosť možné, že po vypustení týchto fotiek do sveta tak čoskoro urobí. Priestor na to bude mať na blížiacom sa septembrovom D23 Expe. Seriál teda ďalej pokračuje v natáčaní a ak všetko pôjde v poriadku, pozrieme si ho na ďalší rok (2023) niekedy na jeseň na Disney+. Projekt, ako iné MCU seriáli, bude pozostávať zo šiestich epizód.

Páči sa vám Ririn oblek? Čo hovoríte na hlavného záporáka, ktorým bude Hood? Dajte nám to vedieť dole do komentárov.

Zdroj: comicbook.com, thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -