FilmyTrailery

Animák, na ktorý deti nevezmete! Wes Anderson a jeho film Isle of Dogs v prvom traileri!

Wes Anderson a jeho čudný animák o psoch a Japonsku!

Myslím si, že názov článku ste pochopili už z titulnej fotky. Presne tak, šesťkrát nominovaný Wes Anderson k nám prichádza s ďalším filmom, ktorý sa môže pýšiť jeho zvláštnym štýlom! Že vám jeho meno nič nehovorí? Asi väčšina z vás si ho bude pamätať vďaka filmu The Grand Budapest Hotel, ktorý sa stal absolútnym hitom. Samozrejme, hlavne na cenách akadémie, kde film pobral 4 ocenenia z 9 nominovaných.

No a ak ste si mysleli, že to je jeho jediný film v ktorom ukázal tento svoj typický štýl, ste na omyle. Wes má za sebou animák Fantastic Mr. Fox, ktorý pred 8 rokmi svojou animáciou ohromil asi každého. No a ak ste fanúšikovia zmieneného animáku, jeho najnovší film si určite zamilujete. Lebo presne ako pri Fantastic Mr. Fox, ani Isle Of Dogs nie je nič, čo by mal vidieť detský divák. Veď presvedčte sa trailerom.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=dt__kig8PVU]

Samozrejme, nech to vyzerá akokoľvek divne, tento štýl mu žerie asi každý milovník filmov. Zaujímavá zápletka, kopa hviezdnych mien a dychberúca animácia z tohto robí jeden z najzaujímavejších filmov roku 2018. Áno, síce film vyzerá ako oscarový počin, štúdio FOXSearchlight sa rozhodlo film uviesť koncom marca budúceho roka. My sme samozrejme trailerom úplne nadšení. Grand Hotel Budapest u nás doteraz figuruje ako jeden z najzaujímavejších filmov z obdobia medzi prvou a druhou svetovou vojnou. Snáď nás teda opäť čaká kvalita, ktorú po tomto trailery očakáva asi každý z nás!

Zaujal vás trailer? Aký je váš názor na štýl Wesa Andersona? Videli ste The Grand Budapest Hotel alebo Fantastic Mr. Fox? Vaše názory nám píšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu dostáva oficiálny trailer. Vyzerá rovnako dobre ako jeho predchodca?

  Filmy

  Film Morbius nakoniec tento rok neuvidíme. Koľko musí upír počkať?

  Filmy

  Nový animovaný Mortal Kombat prichádza s prvou ukážkou. Zverejňuje aj dátum vydania

  Filmy

  Sony posúva všetky letné filmy na rok 2021. Na aké filmy si musíme počkať?

  Pridaj komentár