To: Kapitola Dva – Pozrite sa na prvé fotky dospelého Klubu Lúzrov v akcii!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Pozrite sa na prvé fotky dospelého Klubu Lúzrov v akcii!

Asi žiaden horor tu v posledných rokoch nevyvolal taký bum, ako It – v našom preklade To. Adaptovanie klauna Pennywise zo slávnej novely Stephena Kinga sa štúdiu Warner Bros neuveriteľne podarilo a v týchto chvíľach každý už len čaká, kedy sa natočí očakávané pokračovanie. O ňom už sa vie celkom dosť informácií, keďže svoje nadšenie na sociálnych sieťach neustále ukazujú aj herci, ktorí boli do tohto filmu obsadení.

Až teraz však získavame skutočný pohľad z natáčania, o ktorý sa postaral jeden z fanúšikov. Na fotkách môžeme vidieť Jamesa McAvoya ako Billa, Jessicu Chastain ako Beverly, Billa Hadera ako Richieho, Jaya Ryana ako Bena, Jamesa Ransona ako Eddieho a Isaiaha Mustafu ako Mika, ako kráčajú po ulici v Derry, Maine. Jediná postava ktorá tu chýba je Stanley, ktorého má hrať Andy Bean. Žeby ho už Pennywise chytil?

It: Chapter 2

It 2 sa stihlo ukázať už aj na tohtoročnom Comic-Cone, no keďže sa točí len pár týždňov, ukážka pre divákov nebola zverejnená online. Podľa toho čo sme však o nej počuli išlo o scénu v čínskej reštaurácii, kde sa postretával celý Klub Lúzrov. Ukončilo sa to vraj pekným jumpscareom, za ktorý bol zodpovedný samotný Pennywise.

Zdroj: denofgeek.com

Do režisérskeho kresla It: Chapter 2 sa vracia Andy Muschietti. Film má však pred sebou ešte veľmi dlhú cestu, keďže je naplánovaný až na 6. september budúceho roka. Do role klauna Pennywisea sa vracia perfektný Bill Skarsgard. Potvrdený je aj návrat malých hercov z jednotky, prostredníctvom pár flashbackov. Prvý film zarobil celosvetovo viac ako 700 miliónov dolárov, no a od pokračovania s takýmto obsadením sa asi nič iné ani nečaká.

Kto sa už nevie dočkať na pokračovanie It? Myslíte, že nám tvorcovia prinesú rovnako skvelý film akým bola jednotka? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: northumberlandnews.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -