FilmyTrailery

Nová ukážka nám predstavuje najstrašidelnejší horor tohto roka, IT od Stephena Kinga!

 IT od Stephena Kinga v druhej ukážke!

O návrate snáď najznámejšieho klauna (okrem Donalda McDonalda) s menom Pennywise sme vám už písali. Film IT, založený na príbehu od Stephena Kinga je na ceste, a remake sľubuje len to najlepšie. Ukážky nám hovoria jasne. Pôjde snáď o najstrašidelnejší horor tohto roka. Film videl už aj samotný Stephen King a bol naozaj nadšený. Ako možno viete, včera sa konalo MTV Movie a TV Awards. Tam sa predstavili nové ukážky ku filmom ako Spider-Man: Homecoming, Transfromers: The Last Knight a samozrejme, IT.

Ako môžeme vidieť, druhá ukážka filmu má rovnako mrazivú atmosféru, ako tá prvá. Výborné detské herecké obsadenie hľadá v kanalizácii svojho kamaráta. Jediné na čo však natrafia je čisté zlo a najväčšia detská mora. Klaun Pennywise. Pokiaľ neviete, o čom je IT, režisér Andres Muschietti to vysvetlil stručne:

“Založené na príbehu od Stephena Kinga. Skupina mladých detí čelí svojim najväčším obavám, keď sa snažia vyriešiť nevysvetliteľné zmiznutia ostatných detí v ich rodnom meste. Nebudú to mať ľahké a do cesty sa im postaví samotné zlo. Pennywise, ktorého história vrážd a násilia trvá už stáročia.”

V roli klauna Pennywise sa nám ukáže Bill Skarsgård. V hlavných úlohách uvidíme však prevažne mladých hercov ako Jaeden LieberherJeremy Ray Taylor, Sophia Lillis, Finn Wolfhard (Mike z Stranger Things) a ďalší! Film uvidíme v kinách už 7. septembra 2017!

IT

Zdroj: Comicbook

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Nový film v kinách rozpovie príbeh legendárneho básnika a textára

  Filmy

  Vráti sa Jim Carrey vo filme Maska 2 s krvavým R-ratingom? Tajný zdroj z Warner Bros. odhaľuje vzrušujúce novinky

  Filmy

  Vieme, prečo nikdy nevzniklo pokračovanie trilógie Temný rytier od Nolana

  FilmyRebríčky

  Rebríček TOP 10 hraných adaptácií animovaných Disney filmov

  Pridaj komentár