FilmyTrailery

Nová ukážka nám predstavuje najstrašidelnejší horor tohto roka, IT od Stephena Kinga!

 IT od Stephena Kinga v druhej ukážke!

O návrate snáď najznámejšieho klauna (okrem Donalda McDonalda) s menom Pennywise sme vám už písali. Film IT, založený na príbehu od Stephena Kinga je na ceste, a remake sľubuje len to najlepšie. Ukážky nám hovoria jasne. Pôjde snáď o najstrašidelnejší horor tohto roka. Film videl už aj samotný Stephen King a bol naozaj nadšený. Ako možno viete, včera sa konalo MTV Movie a TV Awards. Tam sa predstavili nové ukážky ku filmom ako Spider-Man: Homecoming, Transfromers: The Last Knight a samozrejme, IT.

Ako môžeme vidieť, druhá ukážka filmu má rovnako mrazivú atmosféru, ako tá prvá. Výborné detské herecké obsadenie hľadá v kanalizácii svojho kamaráta. Jediné na čo však natrafia je čisté zlo a najväčšia detská mora. Klaun Pennywise. Pokiaľ neviete, o čom je IT, režisér Andres Muschietti to vysvetlil stručne:

“Založené na príbehu od Stephena Kinga. Skupina mladých detí čelí svojim najväčším obavám, keď sa snažia vyriešiť nevysvetliteľné zmiznutia ostatných detí v ich rodnom meste. Nebudú to mať ľahké a do cesty sa im postaví samotné zlo. Pennywise, ktorého história vrážd a násilia trvá už stáročia.”

V roli klauna Pennywise sa nám ukáže Bill Skarsgård. V hlavných úlohách uvidíme však prevažne mladých hercov ako Jaeden LieberherJeremy Ray Taylor, Sophia Lillis, Finn Wolfhard (Mike z Stranger Things) a ďalší! Film uvidíme v kinách už 7. septembra 2017!

IT

Zdroj: Comicbook

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár