J.J. Abrams o Star Wars: Epizóde IX! Opraví chyby Posledných Jediov?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

J.J. Abrams o Star Wars: Epizóde IX!

Jedna z najikonickejších filmových sérií všetkých čias nám už tento december povie veľké zbohom. Skywalkerova sága v milovanom Star Wars univerze sa totiž skončí s deviatou epizódou. Film je už natočený a štúdio Lucasfilm momentálne robí všetko preto, aby finále vyzeralo čo najlepšie. Nad týmto všetkým má hlavnú kontrolu tvorca novej trilógie a režisér pripravovaného filmu, J.J. Abrams.

Nové Star Wars filmy čelia veľkej kritike od fanúšikov. Epizóda VII, o ktorú sa postaral práve Abrams, bola spočiatku kritizovaná za to, že do sveta nepriniesla nič nové a len hrala na nostalgickú stránku fanúšikov. Epizóda VIII o rok na to prakticky rozdelila fanúšikov na dva tábory, keďže posunula celú ságu na úplne iný level, s ktorým doteraz fanúšikovia nie sú zmierení. J.J. Abrams teda prezradil, ako táto odozva od fanúšikov ovplyvnila výrobu poslednej epizódy.

star wars: epizóda ix
Zdroj: twitter.com

„Nijako, každý film je samostatný film. Samozrejme, toto je trilógia a do Epizódy IX sme sa snažili priniesť čo najviac vášne a tvrdej roboty, ako sme aj vždy chceli. Myslím si, že ten príbeh hovorí sám za seba. Naozaj sa neviem dočkať, kedy tento film všetci uvidia.“

Reportérka sa následne Abramsa spýtala na natáčanie s hercom Billy Dee Williamsom, ktorý opäť po štyridsiatich rokoch vo filme stvárni rolu Landa Calrisiana.

„Stretol som sa s ním už dávnejšie, je to neuveriteľne milý chlap a musím vám povedať, že mám voči nemu veľký rešpekt. Natáčanie sme si užili a bolo naozaj skvelý. Má okolo seba takú vlastnú auru, je to naozaj skvelý človek a skvelý herec.“

Posledná otázka od reportérky smerovala k Abramsovmu postoju k fanúšikom. Spýtala sa ho, ako chce, aby sa fanúšikovia po novom filme cítili.

„Je tu veľa slov, ktoré by sme chceli počuť, no samozrejme tým najväčším je spokojnosť. „

Či sa teda Epizóde IX podarí uspokojiť aspoň nejakých fanúšikov sa v našich kinách dozvieme už 19. decembra.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -