Ja zloduch 3 nám v novom traileri odhaľuje veľké rodinné tajomstvo!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Tak na tento film sa musíte všetci pripraviť! Už cez leto to príde a Steve Carell požičia svoj hlas až dvom postavám. Tú prvú už všetci dobre poznáme. Gru ako “najlepší” a “najinteligentnejší” zloduch všetkých čias. Ale kto bude ten druhý? Vo filme sa objaví aj jeho stratený brat Dru! Toho si môžete pozrieť v traileri, alebo rovno na novom plagáte!

Ja Zloduch 3
Zdroj: impawards.com

Štúdio Illumination opäť verí, že sa im podarí uspieť. V roku 2013 k nám priniesli úspešné pokračovanie filmu Ja zloduch a v roku 2015 obľúbených Mimoňov. Dobrodružstvo pokračuje a tento krát sa bude načo pozerať. Gru a Lucy, ich dcéry Margo, Edith a Agnes sa vrátili a čaká ich veľké prekvapenie. Režisér filmu Pierre Coffin sa určite nenudil a podľa scenára od Cinca Paula a Kena Daurioho k nám priniesol možno jeden z najlepších animovaných filmov v roku 2017.

Zaujímavé zoskupenie hviezd

K hercom Steve Carrel a Kristen Wiig sa pripojí aj niekto nový. Tým bude víťaz Emmy, Tony a Grammy Awards Trey Parker, ktorého určite všetci poznáte. Nie? Tvorca svetového fenoménu Mestečko South Park, ktorý svoj hlas požičia zápornej postave menom Balthazar Bratt.

Ja Zloduch 3
Gru a Dru, Zdroj: youtube.com

Táto nová 3D-CG komédia taktiež zahŕňa hercov ako Miranda Cosgrove, Dana Gaier, Nev Scharrel, Steve Coogan, Jenny Slate a Julie Andrews.

Nový trailer nám odhaľuje veľké rodinné tajomstvo. Gru mal celý svoj život dvojča, ktoré sa objavilo vo veľmi nevhodnú chvíľu. A hádaj čo? Tento chlapík ma na Gruho naozaj zlý vplyv. Nehovoriac o tom, že ma na hlave vlasy a nejeden muž by na neho žiarlil. Dru a Gru si určite nepadnú do oka od prvého momentu a môže z toho byť celkom zaujímavé pokračovanie, ktoré v kinách vypukne už 30. júla 2017. Všetko už je pripravené a nastal čas si pozrieť sľúbený, v poradí druhý trailer na animovanú rozprávku Ja zloduch 3.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah