Gru a jeho Mimoni opäť v akcii v prvom traileri na Ja, Zloduch 3!

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Ja zloduch 3. Už po tretí krát to isté.

Prečo si to robia? Otázka za milión. Túto animovanú sériu mali skončiť už pri prvom diely. Nie že by bol taký zlý, ale je to animák na jeden diel a keď sa rozhodnú spraviť ďalšie, tak už len čerpajú myšlienky z predchádzajúcich dielov. Čo vedie až k tomu prvému dielu a preto je to väčšinou tak, že prvé diely sú najlepšie. Samozrejme česť výnimkám [Toy Story], ktoré spravili epické vyvrcholenie a všetko bolo tak ako byť malo. Ale problém je v tom, že tento blud je animovaná rozprávka. Taký Toy Story bol narozdiel od tohto seriózny animovaný film, ktorý chytil za srdce nie len deti, ale aj mnoho dospelých. 

Nejako to nefunguje

Problém vidím hlavne v tom, že animáky by mali obsahovať emócie. Mali by diváka naozaj presvedčiť o tom, že v  tom animáku je naozaj myšlienka, a že ten tvorca to nerobil len tak pre srandu. Samozrejme je tu aj iný faktor, a tým sú peniaze, práve kvôli ktorým sa točia zlé animáky, ako toto. Ja zloduch si získal naozaj veľké množstvo fanúšikov. No pravdu povediac, väčšina fanúšikov tohto filmu sa pohybuje vo vekovom priemere niekde medzi 10 až 15 rokov. A naozaj nepotrebujete mať seriózny film na to, aby sa uchytil v tejto kategórii. Predsa len, takýto mladí ľudia toho ešte veľa nevideli, a netušia čo je dobré. Každopádne, tak rýchlo ako si Ja zloduch získal popularitu, dvakrát tak rýchlo si získali priazeň svojich fanúšičiek Mimoni. Čo už bol prešľap, pretože to nestálo za nič. A chcelo to byť vtipné, takže to nebolo ani vtipné a ani emotívne, takže dokopy to nebolo o ničom.

Určite sa tu nájde nejaký fanúšik, ktorému sme pokazili chuť do života. A teda Vás by mohlo celkom zaujímať, že prednedávnom k nám dorazil trailer na Ja zloduch 3. Pýtam sa otázku, pri ktorom diele im dôjde, že to je zlé, ale to je jedno. Tretí diel bude rovnaká nakladačka ako predošlé dva. Každopádne aj napriek všetkým tým negatívnym informáciám, ktoré sme spomenuli [a to z ďaleka nie je všetko] má tento film mnoho fanúšikov, práve pre ktorých je tento film určený, a ktorí si ho nesmierne užijú. A preto koniec koncov ani nezáleží na tom, aký je tento animák zlý, pretože človek si ho nepozrie aby sa zamýšľal práve ad tým.

Dúfame, že sa fanúšikom animákov tento trailer páčil!

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -