Hollywoodu preskočilo! Naozaj bude Jacka Sparrowa v ohlásenom reštarte hrať žena?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Bude Jack Sparrow žena?

Asi mnohí filmoví fanúšikovia, ktorí navštevujú túto stránku, majú svoje obľúbené filmové postavy, ku ktorým sa radi vracajú a o ktorých chcú stále vedieť niečo viac. Nebudeme teda asi úplne mimo ak povieme, že mnohí z vás majú medzi týmito postavami aj presláveného kapitána Jacka Sparrowa. Ide samozrejme o vtipnú postavu, zahranú brilantným Johnnym Deppom, ktorá v podstate môže za celý úspech série Piráti z Karibiku.

Ako ste sa už ale mohli dozvedieť pred niekoľkými týždňami, štúdio Disney už v tejto sérii nechce pokračovať. Aspoň teda nie priamo. Síce nám sľubovali, že sa dočkáme ešte šiesteho posledného filmu s Johnnym Deppom, s tým je podľa všetkého nadobro koniec. Značka je stále úspešná a Disney ju chce rozvíjať inak. Miesto pokračovania sa teda rovno idú vrhnúť do reštartu, z ktorého vyhodia všetkých starých hercov, vrátane Johnnyho Deppa.

rok 2017 na Netflixe
Zdroj: hollywoodreporter.com

Štúdio ale podľa všetkého nechce zbytočne preobsadzovať túto postavu a tak sa rozhodli o odlišné riešenie. Do popredia chcú ženskú postavu. Piráti z Karibiku tak budú pokračovať v trende nových Krotiteľov duchov a Debbinej osmičky a zamerajú sa predovšetkým na ženské obsadenie.

Podobne ako oba zmienené projekty vyššie, film predstaví nové postavy, ktoré budú slúžiť ako taká výmena tých starých. Hlavná pirátka by sa mala v tomto prípade volať Redd, ktorú už môžete nájsť aj na slávnej Disneyho atrakcii. Sledovať ženskú pirátku by teda mohlo byť veľmi osviežujúce, avšak už teraz nám je jasné, že mnoho fanúšikov film zavrhne už len kvôli tomu, že v ňom neuvidia Johnnyho Deppa. Každopádne, ak by novú postavu vedeli scenáristi Deadpoola, ktorí údajne na filme už teraz pracujú, dobre využiť, nevidíme dôvod, prečo by to nemohlo fungovať.

Čo vravíte na to, že Jaca Sparrowa v nových pirátoch nahradí ženská pirátka? Myslíte si, že to sérii prospeje? Čudujete sa štúdiu, že chcelo tento krok urobiť? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -