Jackass chystá návrat! Kedy ich uvidíme a kto sa vo filme ukáže?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Film Jackass 4 –  Tento šialený projekt dostáva zelenú a na svetlo sveta ho prinesie filmové štúdio Paramount Pictures. Za posledné roky sa viedli rôzne diskusie o tom, či sa vôbec ešte táto partia ukáže. Knoxville si bude musieť spoločne so svojím novým gangom pripraviť nové zaujímavé situácie, ktoré pobavia nejedného diváka. Štúdio si je svojim krokom natoľko isté, že už k dnešnému dňu poznáme dátum premiéry. Tú by sme si mali vychutnať 5. marca 2021.

Okrem dátumu sú však zatiaľ všetky podrobnosti neznáme. Hovorí sa, že herec Johny Knoxville by určite nemal chýbať. No nad ostatnými pôvodnými hercami zatiaľ ostáva jeden veľký otáznik. Posledný film Jackass 3D bol vypustený v roku 2010 a ako už Knoxville povedal v minulosti, pôvodné obsadenie je už na niektoré kúsky jednoducho staré. Ešte pred nejakým časom taktiež poznamenal, že nastal ten správny čas prenechať Jackass žezlo mladším chlapcom, ktorí do projektu vdýchnu život.

Jackass
Zdroj: sky.com

Ktorí pôvodní herci by sa mohli vo filme Jackass ukázať?

Steve-O svoj záujem už vyjadril a nedávno sa k nemu pridal aj Chris Raab. Okrem iného nás ešte v roku 2011 navždy opustil jeden z hlavných protagonistov, Ryan Dunn, a práve jeho odchod znamenal dlhší útlm. Netreba zabúdať ani na Bama Margera, jedného z najvýznamnejších hercov série, ktorý mal však v posledných rokov problémy s drogami.

Aj preto je jeho návrat otázny, ale potešiť by nás mohol očakávaný príchod režiséra Jeffa Tremaineho, ktorému by mal robiť spoločnosť producent Spike Jonze. Predsa len, táto dvojica spoločne s Knoxvillom stoja za vytvorím celého Jackass.

Jackass 4
zdroj: movieweb.com

Štúdio Paramount už v minulosti projektu verilo, pretože im dokázali zarobiť nemalé peniaze. Ešte v roku 2002, kedy sme sa dočkali počinu Jackass: The Movie, sa im podarilo z malého rozpočtu 5 miliónov zinkasovať krásnych 79 miliónov amerických dolárov. Aj preto na seba pokračovanie nenechalo dlho čakať a prekvapivý hit opäť uspel so zárobkom 85 miliónov dolárov. Ako posledný do partie patrí Jackass 3D, ktorý premiéroval v roku 2010 a do dnešného dňa zarobil 171 miliónov dolárov.

Netreba však zabúdať na Bad Grandpa, ktorý prišiel o tri roky neskôr a do pokladnice štúdia Paramount bolo pripísaných ďalších 160 miliónov.  Ako môžete vidieť, zárobok sa vyšplhal na také číslo, s ktorým môže táto bláznivá séria pokračovať.

Tešíte sa z pripravovaného filmu Jackass 4? Vaše postrehy nám nezabudnite napísať do komentára.

Zdroj: Movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -