Jackie Chan sa priznal k afére s prostitútkami, jazdeniu pod vplyvom a domácemu násiliu!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Neexistuje takmer nikto, kto by nepoznal vždy usmiateho a milovaného herca Jackieho Chana. Hviezda akčných komédií ako Križovatka smrti alebo Karate Kid však za sebou skrýva nepeknú minulosť. Temné pravdy o jeho súkromnom živote prezradil v životopisnej knihe Never Grow Up, ktorá v čínskej edícii vyšla ešte v roku 2015.

Avšak až teraz, začiatkom decembra sa jeho kniha dostáva na poličky kníhkupectiev v anglickej verzii. 64-ročný herec sa v nej priznáva k zážitkom s prostitútkami, jazdeniu pod vplyvom alkoholu ‚po celý čas‘ a dokonca aj k domácemu násiliu, ktoré zahŕňa jeho vtedy dvojročného syna. Čo všetko k týmto temným častiam jeho života ešte dodal?

Alkohol a domáce násilie?

„Naozaj som bol dosť veľkým odporným kreténom,“ hovorí Chan vo svojej knihe. Najprv sa vyjadril k jeho problémom s alkoholom, ku ktorým napísal: „Každý večer som chodil von piť, čo začalo erodovať môj profesionalizmus. Prešiel som si fázou, kedy som bol známy ako ‚jeden pred obedom, jeden poobede‘.“

Jackie Chan fakty
Zdroj: dramafever.com

Okrem iného sa priznal aj k tomu, že jazdenie pod vplyvom alkoholu bolo jeho každodennou záležitosťou. „Celý čas som jazdil opitý. Ráno by som nabúral moje Porsche, zatiaľ čo večer by som na totálku zničil Mercedes-Benz. Celé dni som prežíval v zákale.“ Problémy s alkoholom sú však iba čriepkom z jeho súkromného života.

Oveľa horšie sa počúva jeho incident domáceho násilia, ktorý si odniesol jeho vtedy iba dvojročný syn Jaycee. Do detailov opísal to, ako dieťa chytil a hodil cez celú miestnosť po hádke s jeho manželkou. „Zodvihol som ho jednou rukou a hodil cez celú miestnosť, narazil do pohovky,“ priznáva Chan.

„Pokiaľ by narazil do operadla s tou silou, ktorú som použil, mohlo to byť naozaj seriózne.“  Jackie vysvetlil, že svoj skutok ihneď oľutoval a prisahal, že už nikdy nič podobné nespraví. Svoje sľuby vraj bral seriózne, pretože je muž svojho slova. Povedal, že ho už nikdy nehodil a ani neudrel. Naďalej však svoje výplaty míňal na alkohol, gambling a dievčatá.

Jackie Chan Fakty
Zdroj: jackiechankids.com

Jackie Chan sa priznal k aféram s prostitútkami

Ďalšou témou, ktorú rozobral, boli jeho úlety s prostitútkami. „Spomínam si na prvý raz, kedy som išiel do klubu. Bol som naozaj hanblivý, no aj tak som to hral na veľkého pána. Dievča, ktoré ma obsluhovalo – poznám ju ako Number Nine – bola krásna, s nežnou osobnosťou. Pri mojej druhej návšteve som sa jednoducho spýtal, ‚Je tu Number Nine?‘ A takto to išlo odvtedy vždy.“ 

Každú noc sa vraj za Number Nine vracal do jej malej kóje, ktorá preň pôsobila ako raj. Mnohokrát vraj dokonca zažili, že sa ich ľudia cez škáry snažili špehovať. Miestnosť taktiež nebola zvukotesná, takže počuli všetko okolo nich, jasne ako kryštál.

V knihe sa taktiež spomína aj to, že sa v roku 1982 oženil s taiwanskou herečkou Joan Lin. V roku 1999 však prepuklo, že Jackie má dcéru Ettu, ktorá sa narodila z jednorázovej aféry s kráľovnou krásy Elaine Ng. „V roku 1999 som urobil serióznu chybu,“ vysvetľuje. Táto aféra pokračovala obrovským mediálnym výbuchom.

Jackie Chan fakty
Zdroj: wallpapershdin.com

Vraj chcel zatelefonovať Joan, no nevedel, čo jej má povedať. Vraj nebol schopný jej to vysvetliť. Popísal aj obrovský pocit viny, ktorý potom cítil a taktiež aj vďačnosť voči Joan za to, že stála pri ňom. „Je to naozaj silná žena, oveľa silnejšia ako ja v niektorých smeroch“.

Čerešničkou na torte je aféra z apríla, kedy jeho dcéra Etta prehlásila, že sa spolu so svojou priateľkou stali bezdomovkyňami „kvôli homofóbnym rodičom„. Chan v tom čase na obvinenia neodpovedal. Dnes už je Etta vydatá za jej kanadskú priateľku.

Čo vravíte na priznania Jackieho Chana? Tušili ste, že aj v jeho živote sú ukryté podobné temné veci?

Zdroj: ladbible.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -