Sylvester Stallone a Jackie Chan si zahrajú bok po boku v akčnom thrilleri Ex-Baghdad! Čo nám film sľubuje?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Vo svete akčných filmov je niekoľko mien, ktoré si automaticky spájame s veľkoleposťou. Pri pomyslení na nich si okamžite vybavíme ich tváre a zdanlivo nesmrteľnú bad-ass postavu. Medzi tých najznámejších patria Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis a Jason Statham. Medzi túto elitu celkom určite patria ešte Jackie Chan a Sylvester Stallone. Tieto mená sú na takej úrovni, že ich poznajú aj absolútni neznalci, ktorých filmy vôbec nezaujímajú.

Tých z nás, ktorých filmy zaujímajú však poteší úžasne vzrušujúca novinka. Stallone a Chan si totižto zahrajú bok po boku v pripravovanom akčnom thrilleri menom Ex-Baghdad! Stalloneho celkom určite poznáte z legendárnych snímok ako Rocky či Rambo. Tiež nezabúdame na celkom novú filmovú sériu Expendables, ktorá má mnoho fanúšikov. Stallone je taktiež už súčasťou neustále sa rozširujúceho MCU. Jackie Chan je však príbeh ešte vzrušujúcejší. Žijúca legenda je známa vďaka filmom ako Križovatka Smrti, Vtedy na východe, Drunken Master a nespočetne veľa ďalších. 

Jackie Chan je pre mnohých nestarnúcou legendou; Zdroj: cinemablend.com

O čom bude Ex-Baghdad?

Dej sa bude točiť okolo dvoch hlavných postáv. Tou prvou je Jackie Chan, ktorého postava sa pohybuje v bezpečnostných službách v Číne. Ten je povolaný do mesta Mosel v Iraku po nepredvídateľnom útoku na ropnú rafinériu. Objavujú sa fakty, že sa páchatelia chystajú okradnúť veľkú dávku ropy a práve to bude musieť Jackie Chan zastaviť. Pomáhať mu bude bývalý americký námorník, ktorého si zahrá Sylvester Stallone. Ako to bude týmto dvom ladiť sa dozvieme až za minimálne pár mesiacov.

Podľa uzávierky je Ex-Baghdad film, na ktorý sa Sylvester Stallone veľmi tešil. Dôvodom je hlavne reakcia Stalloneho, ktorý si po prvý krát vo svojej bohatej kariére zahrá bok po boku s ikonou bojových umení. Ako nám už je všetkým dobre jasné, Jackie Chan odmietol svoju rolu vo filme Nepostrádateľní. To Stallone nechcel nechať tak a dokonca pozastavil už štvrté pokračovanie. Predsa len, tento projekt je výnimočný! O tom hovorí aj samotný rozpočet filmu, ktorý sa vyšplhal na 80 miliónov dolárov. Film zastrešuje aj produkčná spoločnosť SR, ktorú vlastní Jackie Chan. Aj z toho dôvodu to bude jeden z najdrahších filmov, ktorý kedy táto spoločnosť financovala a točil sa mimo Číny. Na tom v dnešnej dobe nie je nič divné. Už v minulosti sa čínskej produkcii upísali Hollywoodske hviezdy ako Tom Cruise a Arnold Schwarzenegger. Takže nie je žiadnym prekvapením, že sa na zozname objavil aj Sylvester Stallone.

Kombinácia, ktorá sa nevidí každý deň; zdroj: yahoo.com

Bohužiaľ viac informácií o nadchádzajúcom filme Ex-Bagdad sa ešte neobjavili. Ak sa niečo zmení, budeme vás informovať o všetkých novinkách. Predsa len, kombinácia Stallone-Chan už sama o sebe znie veľmi zaujímavo. Ako sa títo dvaja borci presadia na filmovom plátne si budeme musieť ešte nejaký ten piatok počkať.    

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -