KVÍZ – Ste pripravení na film Nie je čas zomrieť? Otestuje sa v našom kvíze o bondovkách Daniela Craiga

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

James Bond KVÍZ

Po zhruba pätnástich rokoch sa rozlúčime s Danielom Craigom, ktorý stvárnil Jamesa Bonda (už) v piatich filmoch. V najnovšom Nie je čas zomrieť sa herec rozlúči s postavou a my zasa s ním. Pred tým, ako si ale pozriete samotný film a necháte sa unášať emóciami a akciou, si urobte náš nový James Bond kvíz, v ktorom sa dozviete, aké veľké máte znalosti o bondovkách Daniela Craiga.

Ten si Jamesa Bonda zahral prvýkrát vo filme Casino Royal ešte v roku 2006. Ďalšími snímkami boli následne Quantum of Solace (2008), Skyfall (2012) a Spectre (2015). Séria sa zavŕšila už v týchto dňoch najnovším prírastkom Nie je čas zomrieť. Bond ako taký ale bude pokračovať ďalej a už teraz sa rozmýšľa nad tým, kto v očakávanom reštarte série bude novým agentom 007.

Zdroj: wotzup.ng

S Craigom dalo zbohom svojim postavám aj mnoho ďalších stálych hercov série

Mladá generácia si však vždy bude pamätať ako svojho Bonda práve Craiga. Ten však nebol jedinou ikonickou postavou. Zbohom museli dať aj viacerí herci, ktorých sme videli vo viac než jednom filme. Ide napríklad o hercov a herečky ako Léa Seydoux (Madeleine Swann), Ben Whishaw (Q), Naomie Harris (Eve Moneypenny), Jeffrey Wright (Felix Leiter) alebo Ralph Fiennes (M).

Títo herci si teda svoje postavy zahrali minimálne v dvoch snímkach. A aj keď väčšina z nich nehrala svoju postavu vo svete Bonda tak dlho ako on, aj tak vytvorili pomerne ikonické postavy, poprípade zaujímavé verzie starších postáv. Pod tento odstavec prikladám aj oficiálny popis filmu pre tých, ktorí ešte nevedia, o čom bude. Pod ním si však už naplno viete užiť náš najnovší vedomostný kvíz.

„V Nie je čas zomrieť Bond odišiel z aktívnej služby a užíva si pokojný život na Jamajke. Jeho pokoj je krátkodobý, keďže sa na neho obráti s prosbou o pomoc jeho starý priateľ Felix Leiter zo CIA. Misia zachrániť uneseného vedca sa ukáže byť ďaleko viac zradná, než sa očakávalo, zavedie Bonda na stopu mysteriózneho zločinca ozbrojeného novou nebezpečnou technológiou.“

Kvíz


Ako ste dopadli? Ste znalec Jamesa Bonda alebo práve naopak? Podeľte sa o vaše výsledky kvízu s nami dole v komentároch!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -