James Cameron a Kate Winslet konečne opäť spolu! V ktorom jeho pripravovanom filme si zahrá?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Najčítanejšie za 7 dní

Režisér James Cameron po 20 rokoch bude opäť spolupracovať s Kate Winslet!

Presne tak, 20 rokov čakali fanúšikovia oscarového hitu Titanic na podobné ohlásenie. No a ich sny sa konečne vyplnili. Áno, režisér James Cameron opäť spojí sily s talentovanou herečkou Kate Winslet. Ako už iste viete, obaja sa preslávili vďaka ich oscarovému hitu, Titanic. Kate sa stala úspešnou herečkou, no a o niekoľko rokov neskôr sa jej dokonca podarilo vyhrať sošku za najlepšiu herečku. Najbližšie ju uvidíme v thrilleri Hora medzi nami, ktorý v našich kinách začne už vo štvrtok.

Ak teda čítate naše správy, viete, že James Cameron má v tomto momente rozplánovaných hneď niekoľko projektov. Reč je samozrejme o jeho štyroch pripravovaných Avatar filmoch, a novom Terminátorovi. No a ako asi už môžete tušiť, Winslet si zahrá práve v pripravovaných Avatar filmoch. Nie je jasné, či pôjde o veľkú rolu, alebo menšiu. Jasné však je, že slávna Titanic dvojica si opäť zopakuje svoju spoluprácu. James Cameron sa o tom takto vyjadril:

Kate Winslet tento rok uvidíme aj v potenciálnej oscarovke Wonder Wheel
Kate Winslet tento rok uvidíme aj v potenciálnej oscarovke Wonder Wheel; Zdroj: theplaylist.net

„Ja a Kate sme chceli spolu niečo natočiť už viac ako 20 rokov, odkedy sme dokončili Titanic, ktorý stále považujem ako najcennejší v mojej kariére. Neviem sa dočkať, ako prinesie postavu menom Ronal k životu.“ Ako sme už vraveli, netušíme, či Ronal bude väčšia postava alebo nie, každopádne, ide o Kate Winslet. Bola by škoda ju vyplýtvať na nejakú menšiu postavu. My sa teda tešíme, že pripravované Avatar filmy sa už poctivo robia. S Kate Winslet na palube sa však tešíme ešte o niečo viac. Snáď sa im bude spolupracovať rovnako dobre, ako pred 20 rokmi.

Tešíte sa, že James Cameron a Kate Winslet budú opäť spolupracovať? Ste radi, že sa Kate pridáva k Avatar filmom? Máte radi Titanic? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -