Aj James Franco a Stan Lee sa stali obvinenými zo sexuálneho obťažovania! Skončí im kariéra?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Herec James Franco a komiksová legenda Stan Lee obvinení zo sexuálneho obťažovania!

Hollywood sa zmenil. Vlna obvinení zo sexuálneho obťažovania, smerujúca na hlavné ikony Hollywoodskych tvárí pozmenila mnoho vecí. Samozrejme, k lepšiemu. Konečne boli ženy vypočuté, nebáli sa postaviť mocným menám z Hollywoodu a spravodlivosť bola vykonaná. Ak ste napríklad sledovali predávania cien Zlatých Glóbusov, podporovanie ženskej sily bolo vysloveným zážitkom vidieť. Avšak, je tu šanca, že by sa táto moc začala zneužívať?

Po niekoľkých mesiacoch od obvinenia Harveyho Weinsteina sa stále vynárajú nové obvinenia. Medzi najčerstvejšími sa objavil práve herec James Franco a komiksová legenda Stan Lee. Obaja však hneď všetky obvinenia popreli. Očistiť svoje mneo bude musieť James Franco urobiť čo najrýchlejšie, keďže ten má momentálne našliapnuté na Oscarovú dráhu. Ten sa k tomuto problému dokonca už stihol vyjadriť v show Stephena Colberta.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=GpEuHHMy-Z8]

Obvinenia vyvracia no ich hlasy naďalej podporuje. Kde je pravda sa teda ukáže až časom, no internet zatiaľ reaguje veľmi negatívne, keďže obvinenia nie sú podložené dôkazmi a navyše prichádzajú od žien, ktoré si na Twitteri strieľajú z ktovie koho. Francovu kariéru to zatiaľ moc neovplyvnilo, keďže na včerajších Critics Choice Awards sa mu podarilo vyhrať v kategórii najlepší herec – komédia. Stan Lee sa na druhú stranu zase zaprisahal, že sa bude veľmi silno biť za očistenie svojho mena, a že neurobil nič zlé. Zdroje tvrdia, že Stan je obvinený zo sexuálneho obťažovania jeho opatrovníčok. Rád sa vraj pred nimi ukazoval nahý a vravel pred nimi sprosto. Veľakrát vraj chcel aby ho uspokojovali v kúpelni a v spálni. Žena, ktorá ho obvinila povedala, že Lee už stratil všetok rešpekt voči sebe a že od takej ikony ako je on, je toto chovanie absolútne neprípustné. Či teda budú obvinenia potvrdené alebo nie, to nám ukáže až čas.

Veríte týmto obvineniam? Myslíte, že vďaka tomuto skončia kariéry oboch obvinených? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -