James Franco sa pridáva do X-Men klubu! Ktorého mutanta si zahrá a v akom filme?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Aj z Jamesa Franca bude X-Men!

Asi nikomu netreba predstavovať Jamesa Franca. Populárny herec, ktorý nás už párkrát prekvapil svojim talentom. Na konte má veľmi úspešný film 127 Hours a momentálne sa teší veľkej popularite jeho najnovšieho filmu The Disaster Artist, kde dostáva ohlasy na rôzne ocenenia. Asi najviac ľudí si ho však bude pamätať z dnes už kultových komiksoviek, starých Spider-Man filmov. Tie vznikli pod menom Marvel, no a práve tam sa Franco vracia.

Tentoraz však nie do Spider-Man sveta, ale do univerza s mutantmi. Ako vám názov mohol prezradiť, z Jamesa Franca sa počnúc dneškom stáva nový mutant, ktorého spoznáte podľa mena Multiple Man. Nebude to prvýkrát, čo sa Multiple Man predstaví na filmovom plátne. Ten svoj debut zažil v nie veľmi úspešnej komiksovke, X-Men: The Last Stand. Vtedy si ho však zahral herec Eric Dane. Kto teda Multiple Man je a v akom filme si ho v podaní Franca užijeme?

Multiple Man zo stránok komiksov
Multiple Man zo stránok komiksov; Zdroj: spiderbobcomics.com

Schopnosť Multiple Mana je vyzradená už v jeho názve. Tento mutant je schopný vytvoriť nespočetne veľa duplikácií seba samého. Multiple Man však nepatrí medzi zrovna najväčšie X-Men postavy, takže sme zvedaví, prečo sa ho štúdio 20th Century Fox snaží opäť priniesť na plátno. Tento mutant sa však neobjaví po boku žiadneho iného X-Mana, ale rovno dostáva svoj vlastný film. 20th Century Fox má momentálne so svojimi sólovkami ako Deadpool a Logan ohromný úspech, takže nech už tento film vyznieva hocijak, my mu veríme. Predsa len, 20th Century Fox sa s X-Menmi musí dostať opäť do popredia, čo bude po odchode Wolverina naozaj ťažké. James Franco im v tom teda bude určite nápomocný. K filmu sa taktiež pripísal scenárista Allan Heinberg, ktorý stojí za scenárom k tohtoročnému komiksovému megahitu Wonder Woman. Uvidíme teda, kedy a ako sa tento projekt začne vyvíjať. Podľa nás sa ale bude dať na čo tešiť.

Tešíte sa na nový X-Men film Multiple Man? Zaujíma vás táto postava? Ste radi, že si mutanta zahrá James Franco? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah