Filmy

James Franco sa pridáva do X-Men klubu! Ktorého mutanta si zahrá a v akom filme?

Aj z Jamesa Franca bude X-Men!

Asi nikomu netreba predstavovať Jamesa Franca. Populárny herec, ktorý nás už párkrát prekvapil svojim talentom. Na konte má veľmi úspešný film 127 Hours a momentálne sa teší veľkej popularite jeho najnovšieho filmu The Disaster Artist, kde dostáva ohlasy na rôzne ocenenia. Asi najviac ľudí si ho však bude pamätať z dnes už kultových komiksoviek, starých Spider-Man filmov. Tie vznikli pod menom Marvel, no a práve tam sa Franco vracia.

Tentoraz však nie do Spider-Man sveta, ale do univerza s mutantmi. Ako vám názov mohol prezradiť, z Jamesa Franca sa počnúc dneškom stáva nový mutant, ktorého spoznáte podľa mena Multiple Man. Nebude to prvýkrát, čo sa Multiple Man predstaví na filmovom plátne. Ten svoj debut zažil v nie veľmi úspešnej komiksovke, X-Men: The Last Stand. Vtedy si ho však zahral herec Eric Dane. Kto teda Multiple Man je a v akom filme si ho v podaní Franca užijeme?

Multiple Man zo stránok komiksov

Multiple Man zo stránok komiksov; Zdroj: spiderbobcomics.com

Schopnosť Multiple Mana je vyzradená už v jeho názve. Tento mutant je schopný vytvoriť nespočetne veľa duplikácií seba samého. Multiple Man však nepatrí medzi zrovna najväčšie X-Men postavy, takže sme zvedaví, prečo sa ho štúdio 20th Century Fox snaží opäť priniesť na plátno. Tento mutant sa však neobjaví po boku žiadneho iného X-Mana, ale rovno dostáva svoj vlastný film. 20th Century Fox má momentálne so svojimi sólovkami ako Deadpool a Logan ohromný úspech, takže nech už tento film vyznieva hocijak, my mu veríme. Predsa len, 20th Century Fox sa s X-Menmi musí dostať opäť do popredia, čo bude po odchode Wolverina naozaj ťažké. James Franco im v tom teda bude určite nápomocný. K filmu sa taktiež pripísal scenárista Allan Heinberg, ktorý stojí za scenárom k tohtoročnému komiksovému megahitu Wonder Woman. Uvidíme teda, kedy a ako sa tento projekt začne vyvíjať. Podľa nás sa ale bude dať na čo tešiť.

Tešíte sa na nový X-Men film Multiple Man? Zaujíma vás táto postava? Ste radi, že si mutanta zahrá James Franco? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu dostáva oficiálny trailer. Vyzerá rovnako dobre ako jeho predchodca?

  Filmy

  Film Morbius nakoniec tento rok neuvidíme. Koľko musí upír počkať?

  Filmy

  Nový animovaný Mortal Kombat prichádza s prvou ukážkou. Zverejňuje aj dátum vydania

  Filmy

  Sony posúva všetky letné filmy na rok 2021. Na aké filmy si musíme počkať?

  Pridaj komentár