AKTUÁLNE: Jamesa Gunna (Strážcovia Galaxie) vyhodili z Marvelu! Čo je pravdy na tom, že kvôli pedofílii?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Režisér/scenárista komiksovej trilógie Strážcovia Galaxie James Gunn končí! Čerstvé správy vravia o tom, že Disney-Marvel toto rozhodnutie učinili po tom, čo sa na verejnosť dostali Gunnove staré tweety. Veľkú pozornosť získali jednotlivé príspevky z rokov 2008 – 2012, v ktorých populárny filmár zverejňoval svoje nevkusné vtipy.

Náplň čiernych vtipov rozrušila veľkú časť verejnosti, ktorá sa proti Gunnovi vzbúrila. Ľudia po celom svete začali útočiť najmä na spoločnosť Disney, ktorá s režisérom už niekoľko rokov spolupracuje. Samotný multi-mediálny gigant problém vyriešil prepustením Gunna s tým, že v ich spoločnosti, vrátane Marvelu, nadobro končí. Ďalej už nebude môcť pokračovať ani na svojom pripravovanom filme Strážcovia Galaxe 3, ktorý má vyjsť v roku 2020.

James Gunn sa za svoje staršie vtipy samozrejme už stihol ospravedlniť, opäť pomocou Twitteru, kde sa nám snažil opísať jeho pohľad na vec. V piatich príspevkoch vysvetľuje, že vtedy bol iný a v posledných rokoch sa veľmi zmenil. Taktiež stopercentne uznáva, že jeho vtipy boli neprijateľné a cez čiaru. Aj práve preto ich pri začiatku spolupráce s Disney-Marvel pred nejakým časom vymazal. Aj napriek tomu sa k nim ale dostal vášnivý americký žurnalista a video-komentátor Jack Posobiec, ktorý celú vlnu horlivej kritiky, končiacej sa Gunnovým prepustením, naštartoval.

James Gunn reagoval na kritiku
Zdroj: comicbook.com

Od tohto momentu je teda James Gunn bez práce. Situácia sa stále vyvíja a na danú tému sa určite už onedlho pozrieme detailnejšie. Dovtedy nám môžete dať vedieť, čo si o tom všetkom myslíte.

Sú podľa vás niekoľko-ročné čierne vtipy Jamesa Gunna neprijateľné? Ako vnímate to, že človek môže v jednej chvíli stratiť svoju kariéru kvôli veciam, ktoré povedal takmer 10 rokov dozadu? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

ZDROJvariety

Mohlo by sa ti páčiť

7 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -