Ktorý scenár je podľa Jamesa Gunna jeho najobľúbenejší? Strážcovia Galaxie to rozhodne nie sú

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

Jeden by si myslel, že talentovaný režisér, akým je James Gunn, si bude vážiť všetky jeho filmy rovnako. Rozhodne to tak nie je. Samozrejme, že miluje všetky jeho filmy. Každý jeden film je preňho ako dieťa. No potom tu je však jeden, ktorý sa líši veľmi špecifickým scenárom, ale ešte nie je natočený.

Aktuálne pracuje na filme Suicide Squad 2. Vyvíja maximálne úsilie, aby prekonal prvú časť na plnej čiare. Našiel si však čas na to, aby odpovedal na otázku fanúšikovi skrz Instagram. Jeho odpoveď na otázku, ktorý scenár doteraz je jeho najobľúbenejší, je celkom zaujímavá.

james gunn
Zdroj: studybreaks.com

James Gunn má svojho favorita

Pred pár dňami nám režisér James Gunn na Instagrame prezradil, ktorý jeho scenár je podľa neho najlepší. Každý by si myslel, že sa bude jednať o diela ako Strážcovia Galaxie alebo možno dokonca jeho hrané filmy Scooby-Doo. Odpoveď na túto otázku je však vcelku zarážajúca.

Máte namysli scenár? Všetky filmy, ktoré som doteraz natočil milujem rovnako, no myslím si, že najradšej mám scenár ku filmu The Suicide Squad. Taktiež mám samozrejme rád aj scenáre k Úsvitu mŕtvych, Super a The Specials.

Za celý čas nám Gunn priniesol neskutočné množstvo filmov. Medzi ne patria napríklad spomínaní Strážcovia Galaxie, Scooby-Doo alebo Tromeo a Júlia. Zdá sa, že si tento talentovaný režisér veľmi užíva prácu s veľkým rozpočtom v spoločnosti DC. Predsa len, prvá časť bola finančný úspech, keď celosvetovo zarobila 746 000 000$.

Čo sa týka kvality snímky, o tom asi len pomlčať. Preto si to štúdio Warner Bros. tentokrát radšej poistilo a prizvalo si velikána. Len jedna otázka nám vŕta hlavou. Prečo po takých skvelých filmoch je to práve nadchádzajúci The Suicide Squad, čo si James Gunn zamiloval najviac?

James Gunn
Zdroj: wired.com

The Suicide Squad nezaostáva ani hereckým obsadením

Najsilnejšie lode v Karibiku nemajú len silného kapitána, ale aj schopnú posádku na palube. Narážam na to, že Gunn je síce silný kapitán, no jeho herecká „posádka“ obstála v našich srdciach už v minulých filmoch. Keďže sa bude skôr jednať o reboot ako o pokračovanie, tak pribudne hneď niekoľko nových mien.

Samozrejme sa ale môžeme tešiť na Margot Robbie, Joela Kinnamana, Jaia Courtneyho a Violu Davis. Najnovšie však pribudnú aj herci ako Idris Elba, John Cena, Taika Waititi, Nathan Filion, Michael Rooker, Sean Gunn a mnoho ďalších.

James Gunn
Zdroj: instagram.com, dc.fandom.com, fr.fanpop.com

Film The Suicide Squad by k nám do kín mal prísť už 6. augusta 2021! Dovtedy sa môžeme tešiť na filmy ako Wonder Woman 1984, nového Batmana, Black Adam s The Rockom alebo pokračovanie úspešného filmu Shazam! DCEU nám rozhodne stále má čo povedať a nám to absolútne neprekáža.

Tešíte sa na film The Suicide Squad? Videli ste prvú časť? Napíšte nám to do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -