DC si našlo svojho Kevina Feigeho! Štúdio povedú režisér James Gunn a producent Peter Safran

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

James Gunn a Peter Safran povedú DC Studios

Novo sformované štúdio DC Studios – predtým DC Films – povedú režisér James Gunn (The Suicide Squad: Samovražedná misia) a producent Peter Safran (séria V zajatí démonov). Budú sa zodpovedať priamo Davidovi Zaslavovi, tiež novému riaditeľovi štúdia Warner Bros. Discovery. Nahradia tak Waltera Hamadu, ktorý svoju pozíciu opustil len minulý týždeň.

Gunn sa má zamerať na kreatívnu stránku, zatiaľ čo dlhoročný producent Safran bude riadiť „biznis“ a produkciu. Táto dohoda má byť platná po dobu štyroch rokov, zatiaľ čo Gunn bude pracovať exkluzívne pre DC (zbohom, Strážcovia Galaxie). Filmár si má počas tohto obdobia zobrať na starosť aj réžiu niektorého z filmov.

James Gunn a Peter Safran
Zdroj: latimes.com

Dvojica tak bude univerzum DCU riadiť podobne, ako Kevin Feige riadi Marvel Cinematic Universe. Zároveň budú viesť aj TV a animovanú divíziu. Vieme, že jedným z aktuálne chystaných projektov je napríklad Muž z ocele 2 s návratom Henryho Cavilla. Ten si opäť oblečie plášť Supermana, ako včera oficiálne prezradil na sociálnych sieťach.

Zdroj: hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -