Režisér James Wan natočí po Conjuring, Insidious a Saw ďalší originálny horor!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Fanúšikovia hororov, svitá nám na lepšie časy! Režisér James Wan je totiž majster vo svojom obore a podarilo sa mu odštartovať hneď niekoľko úspešných hororových sérií – napríklad V zajatí démonov, Insidious či Saw. Jeho najväčším problémom však je, že vo svojich vlastných sériach zrežíruje maximálne jeden alebo dva filmy (V zajatí démonov 1, V zajatí démonov 2, Insidious, Insidious: Kapitola 2, Saw, …).

Tie ostatné potom prenechá iným režisérom. Všetky horory síce aj naďalej produkuje, no kvalitatívne sa to nedá porovnávať. Po jeho odchode sa séria Insidious nedala pozerať a aktuálne sa dosť bojíme o film V zajatí démonov 3, ktorý tentokrát nebude režírovať on.

Herec Patrick Wilson (vľavo) a James Wan (napravo)
Herec Patrick Wilson (vľavo) a James Wan (napravo), Zdroj: nerdist.com

James Wan je vlastne otcom novodobého hororu. Za posledné roky produkoval a spolupracoval na filmoch ako Annabelle, Insidious: Kapitola 3, Nezhasínaj!, Annabelle 2: Stvorenie zla, Jigsaw, Insidious: Posledný kľúč, Mníška, Kliatba kvíliacej ženy či Annabelle 3: Návrat. A ako som spomínal vyššie, všetky tieto série nakopol práve on.

Okrem nich si počas svojej kariéry stihol zrežírovať známe filmy Rýchlo a zbesilo 7 a Aquaman. V poslednom čase tak prebiehali debaty o tom, či sa chytí aj réžie pokračovania – Aquaman 2. Prvá časť je totiž vôbec najviac zárobkovým DC filmom v histórii! Pred nejakým časom režisér spomenul, že čaká na ten správny scenár ešte predtým, ako sa nerozvážne pustí do pokračovania.

budúci film režiséra jamesa wana
Zdroj: sciencefiction.com

James Wan natočí ďalší originálny horor

Každopádne, dnes máme oveľa lepšie správy. James Wan podľa všetkého zrežíruje druhého Aquamana, no ešte predtým natočí ďalší originálny horor. Opäť sa tak stane pod krídlami štúdia New Line Cinema, čo môže znamenať iba jednu vec – môžeme sa tešiť na ďalšiu úžasnú hororovú sériu.

Film je zatiaľ pomenovaný iba ako „neoznačený tajný horor“ no vieme, že na scenári spolupracuje s Ingrid Bisu (Mníška). O produkciu sa samozrejme postará jeho vlastná produkčná spoločnosť Atomic Monster spolu s producentom Michaelom Clearom (Mníška, Kliatba kvíliacej ženy, Annabelle 3: Návrat, …).

Vin Diesel a James Wan na natáčaní filmu Rýchlo a zbesilo 7
Vin Diesel a James Wan na natáčaní filmu Rýchlo a zbesilo 7, Zdroj: collider.com

Podľa dostupných informácií by natáčanie malo započať už na jeseň v Los Angeles. No a keď sa dokončí postprodukcia tohto projektu, tak sa môže vrhnúť priamo na pre-produkciu filmu Aquaman 2. Medzitým ešte bude figurovať ako producent hraného filmu Mortal Kombat. O program na najbližšie roky teda má postarané!

Tak čo, tešíte sa na jeho návrat k žánru, ktorý mu ide najlepšie? My už sa nevieme dočkať!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -