James Wan je späť! Prvý trailer k hororu Vtelenie zla odhaľuje príchod nového desivého filmového zážitku

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Prvý trailer k filmu Malignant, so slovenským názvom Vtelenie zla, od hororového mága Jamesa Wana (V zajatí démonov) konečne dorazil a nesie so sebou perfektnú dávku mrazivého adrenalínu. Po dlhých mesiacoch namotávania od štúdia Warner Bros. sme sa o tomto očakávanom strašidelnom kúsku dozvedeli viac detailov a nočná mora s vraždiacim imaginárnych kamarátom môže začať.

James Wan sa nielen podieľal na réžii, ale spoločne s Akela Cooper napísal aj scenár. V hlavnej úlohe uvidíme pôvabnú herečku Annabelle Wallis (Peaky Blinders, Kráľ Artuš: Legenda o meči) ako ženu menom Madison, ktorú sužujú tie najhoršie nočné mory príšerných vrážd. Spočiatku nechápe, čo to má znamenať, až zistí, že všetky jej sny sú realitou a veľa ľudí sa ocitne vo veľkom nebezpečenstve. Pod záštitou filmového distribútora Continental Film uvidíme tento lahodný hororový zážitok v slovenských kinách už 2. septembra 2021. Premiérovať bude aj na HBO Max.

Prvý mrazivý trailer k hororu Vtelenie zla:

Wanovo oko na tvorbu jedinečných filmových hrôz je späť a najnovšej upútavke nechýba absolútne nič. Nadprirodzená entita, skvelá hudba, vraždy, jumpscary a zaujímavý príbeh, ktorý premení nevinnú ženu na médium s víziami. Celé to vyzerá ako vylepšená Nočná mora z Elm Street, kde taktiež v podvedomí človeka žilo niečo veľmi krvilačné so zlými úmyslami. Či to tak bude vyzerať aj po uvedení filmu do kín je zatiaľ otázne, ale kvalitu produkčného tímu netreba podceňovať. Wan zložil tím profesionálov, s ktorými spolupracoval na viacerých úspešných projektoch.

Kameramanom je Don Burgess (Aquaman, V zajatí démonov 2), zatiaľ čo pozíciu strihača zabral Kirk Morri (Aquaman, V zajatí démonov 2). Ďalej tu máme produkčného dizajnéra Desmea Murphyho (Aquaman, Rýchlo a zbesilo 7) a dizajnérku kostýmov Lisu Norciovú (Insidious: Posledný kľúč). O hudbu sa postaral Joseph Bishara, ktorý skomponoval hudobnú stránku všetkým siedmym filmom z franšízy V zajatí démonov. Čo sa týka hereckého obsadenia, vo filme si okrem Wallis zahrali aj Maddie Hasson, Mckenna Grace, Jake Abel, George Young, Michole Briana White a Jacqueline McKenzie.

Páčil sa ti prvý trailer k hororu Vtelenie zla? Názor nám nezabudni napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -