Jamie Foxx sa objaví ako Mike Tyson v limitovanej sérii od Martina Scorseseho

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Jamie Foxx v seriáli Tyson

Jamie Foxx sa objaví ako boxerská legenda Mike Tyson. Stane sa tak v novej pripravovanej limitovanej životopisnej sérii, ktorá dostane názov jednoducho Tyson. Ba čo viac, dokonca sa o neho postarajú veľké produkčné mená.

Réžiu si zobral na starosť Antoine Fuqua, ktorý v minulosti priniesol hity ako Training Day alebo Equalizer. Zároveň bude figurovať aj ako výkonný producent, po boku Martina Scorceseho. A to je poriadne zvučné meno, ak sa jedná o drámy či životopisné snímky.

Mike Tyson film
Jamie Foxx (vľavo) a Mike Tyson (vpravo); Zdroj: essentiallysports.com

Nadšený je ohľadom toho aj boxer samotný

A dalo by sa povedať, že je ohľadom toho nadšený aj samotný boxer. Séria sa má pozerať v podstate na celý jeho život, tak je len logické, že by mal nad ňou dohliadať. Vyjadril sa o nej takto:

„Hľadal som spôsob ako povedať svoj príbeh už nejaký čas. S nedávnym spustením ligy „Legends Only“ a nadšením fanúšikov, keď som oznámil svoj návrat do ringu, som si povedal, že teraz je ten správny moment. Teším sa na to, že budem spolupracovať s Martinom, Antoinom, Jamiem a aj celým tvorivým tímom, aby sme mohli priniesť fanúšikom tento seriál. Zachytáva totiž nielen moju profesionálnu, ale aj osobnú cestu, ktorá dokáže inšpirovať aj zabaviť.“

Stvárnenie jeho príbehu na obrazovky určite nie je zlým nápadom, a ak to dostali do rúk práve títo režiséri, tak nemôžme skrývať ani naše nadšenie. Naopak, športovec ale nie je stotožnený s tým, že sa o ňom chystá aj druhá séria.

Zdroj: www.cosmopolitan.com

Druhá séria, ktorá je „kultúrnym zneužitím“

Tá bola oznámená už skôr a má niesť titul Iron Mike. Projekt bude prinesený na streamovaciu službu a televíziu Hulu. O réžiu sa stará Craig Gillepsie a napísať ho má Steven Rogers. Je to rovnaká dvojica, ktorá už priniesla inú životopisnú snímku, vo filmovej podobe – Ja, Tonya. Hlavnú úlohu si tam zahrala Margot Robbie a tá je s pánmi tiež na palube pri chystaní železného Mikea.

Tyson nebol ohľadom tohto stvárnenia potešený a dokonca ho nazval „kultúrnym zneužitím“. Vo svojich tvrdeniach zašiel až tak ďaleko, že sľuboval konkurenčný projekt. A tým je práve séria, v ktorej bude Jamie Foxx ako Mike Tyson. Ten už o niečom podobnom hovoril nejaký čas a preto sa aj náležite pripravoval a svedomite trénoval.

Mike Tyson Jamie Foxx
Fyzická premena Jamieho Foxxa na Mike Tysona; Zdroj: thesun.co.uk

Rozhodli sa pre seriál miesto filmu

Pôvodne sme dostali ohlásené, že má isť o film. Tvorcovia sa ale zrejme rozhodli pre dlhšiu stopáž, keďže má aj pokrývať dlhšie obdobie športovcovho života a tak nám prinesú krátku sériu. Až čas ukáže, ktorý seriál o Mikovi Tysonovi bude lepší, preto by nemuselo byť na škodu sledovať oba.

Pozdáva sa vám Jamie Foxx ako Mike Tyson v rovnomennej sérii? Čo vôbec hovoríte na to, že namiesto pôvodne zamýšľaného filmu dostaneme seriál? Dajte nám vedieť v komentároch, čo si myslíte.

Zdroj: geektyrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -