FilmyTrailery

Zabudnite na americkú verziu! Japonský Kruh prichádza s novým trailerom

Hororové série ako Ringu (Kruh) či Ju-On (Nenávisť) pochádzajú z Japonska. Neskôr sa ich samozrejme chytili americkí filmári, ktorí vytvorili hollywoodske verzie. Tak vznikla aj séria filmov Kruh (2002), Kruh 2 (2005) a Kruhy (2017). Prvé dve časti síce boli obstojné, no tá posledná bola prepadákom po každej stránke. Ten film by sme najradšej vymazali zo svojej pamäte.

O réžiu prvej časti americkej verzie sa postaral talentovaný režisér Gore Verbinski (Piráti z Karibiku: Prekliatie Čiernej perly, Liek na život). Tú druhú mal na starosti ešte dôležitejší človek – japonec Hideo Nakata. Práve on stojí za originálnym japonským Kruhom z roku 1998, ktorý odštartoval všetky príbehy o Samare zo studne.

Japonská séria Kruh dostane pokračovanie

Počas svojej kariéry stihol zrežírovať aj ako japonskú verziu hororu Dark Water (2002), tak aj tú americkú (2005). Je teda jasné, že pre svoje série chce len to najlepšie. Na plátna kín sa teda vracia jeho ikonická japonská verzia s filmom Sadako. Celosvetovej premiéry sa dočká na kanadskom filmovom festivale Fantasia Film Festival.

V japonských kinách už film síce beží, no poriadnej ukážky sme sa dočkali až teraz. Po snímkach Ring (Japonsko), Ring 2 (Japonsko) a Kruh 2 (USA) teda pôjde o jeho štvrtý film zo série. Herecký káder je zložený z mien ako Himeka Himejima, Elaiza Ikeda, Ren Kiriyama, Hiroya Shimizu, Rie Tomosaka a Takashi Tsukamoto.

Tak čo, sledujete japonské horory? Pokiaľ ste im zatiaľ neprišli na chuť, tak to skúste ešte raz!

Zdroj: bloody-disgusting.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár