Herec Jared Leto ešte nepovedal svoje posledné zbohom ako Joker. V ktorom filme ho uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Treba uznať, že herec Jared Leto ako Joker doplatil na všetkých ostatných predstaviteľov, ktorí stvárnili obávaného princa zločinu. Za zmienku stojí Jack Nicholson, Heath Ledger či najnovší Joaquin Phoenix. Všetci predviedli výkony hodné legiend a nešťastnú Letovu adaptáciu zanechali podpriemernou.

Svoju úlohu zohráva aj fakt, že jediný priestor dostal vo filme Suicide Squad (2016), ktorý sám o sebe stál za „velký kulový“. Väčšina divákov si ho teda ihneď zafixovala ako jedného z najhorších predstaviteľov Jokera, aj keď jeho gangsterskú verziu zahral pomerne obstojne. On sám nebol spokojný s tým, že dokonca väčšinu jeho scén z filmu Suicide Squad jednoducho vystrihli preč.

Jared Leto ako Joker
Zdroj: ohnotheydidnt.livejournal.com

Jared Leto opäť ako Joker

Teraz bude mať Jared Leto dostatok priestoru na to, aby svoju úlohu obhájil. Server The Hollywood Reporter informoval o tom, že si rolu Jokera zopakuje vo filme Justice League Snyder Cut, ktorý dostal oficiálny názov Zack Snyder’s Justice League.

Vysokorozpočtové pretáčky sú v plnom prúde a na pľaci nebude chýbať ani Ben Affleck ako Batman, Ray Fisher ako Cyborg a Amber Heard ako Mera. Všetci títo herci súhlasili s nakrúcaním nových scén, no Henry Cavill ako Superman tentokrát chýba. Film bude debutovať už budúci rok na streamovacej službe HBO Max ako štvordielna mini-séria, ktorej časti budú trvať okolo hodiny.

Účasť Jareda Leta je naozaj prekvapivá a nečakaná, pretože v pôvodnom filme Justice League z roku 2017 sa nikdy neukázal. Dokonca to filmár Zack Snyder pred jeho odchodom ani neplánoval. Takže absencia Jokera nebola chybou náhradného režiséra Jossa Whedona. Ide o ďalší jasný dôkaz toho, že režisérska verzia Justice League bude vlastne úplne novým filmom, ktorý sa pokúsi napraviť to, čo spackal Joss Whedon pred troma rokmi.

A keď môže byť novou postavou vo filme Joker, tak sme naozaj zvedaví na to, či si malú úlohu strihne aj Margot Robbie ako Harley Quinn. Každopádne, pre Jareda Leta ide o veľkú príležitosť. Hneď niekoľkokrát totiž rozprával o tom, ako by sa do sveta DCEU rád vrátil.

Ste radi, že sa Jared Leto opäť ukáže ako Joker a dostane svoju druhú šancu? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. Ja som rád že sa vráti pretože je to jediný Joker ktorý sa podľa mňa hodí k Harley Queen ako Margit Robbie a dajte nový článok či sa naozaj ešte Harley Queen ako Margot Robbie vráti a prosím odpovedzte mi niekde

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -