Filmy

Ako to vyzerá s budúcnosťou Jareda Leta a postavou Jokera? Herec sa k tomu vyjadril!

Postava Jokera nás sprevádza temnými uličkami Gothamu už nejaký ten rok. Od výborne premyslených komiksov až po celovečerné filmy, ktoré nám vybili dych. Práve takúto cestu si dokázali vydobyť dve ikonické postavy, ktoré prezentujú DC univerzum vo svete. Týmito postavami sú ikonický psychopat a anarchista Joker a tvrdohlavý ale rešpektu hodný Batman. Tieto dve postavy sa dočkali mnoho filmov, ktorých história sa datuje až do roku 1966. Prvý šťastlivec, ktorý mal si možnosť zahrať tohto psychopata, bol herec Cesar Romero, ktorý už mal tú česť zahrať si zopár prelomových rolí, ktoré sme mali možnosť vidieť na striebornom plátne.

Druhým Pánom na holenie bol herec Jack Nicholson, pre ktorého to bola rola ako stvorená. Snímky ako Osvietenie alebo Prelet nad kukučím hniezdom dokázali tohto herca dostať na výslnie. Tretím hercom bol každému známy Heath Ledger, ktorého žiaľ táto rola stála vlastný život. Posledným a súčasným Jokerom je herec Jared Leto, ktorý spravil prelom do Hollywoodu snímkou Requiem za sen. Práve Jaredova budúcnosť vo Warner Bros. nebola vôbec istá, odkedy sme sa dozvedeli, že si samostatný film zobral pod srdce režisér Martin Scorsese. Diskusiám je ale koniec! Vráti sa Jared Leto na strieborné plátno ako Joker?

Jared Leto ako Joker

Zdroj: screenrant.com

Jared Leto ako Joker aj naďalej?

Búrlivé diskusie sa vedú snáď okolo každého herca alebo herečky. Práve kvôli nezodpovedaným otázkam sa Jared Leto rozhodol, že na pár z nich odpovie. V rozhovore sa taktiež vyjadril o jeho budúcnosti v štúdiu Warner Bros. a k postave Jokera, ktorá mu zviditeľnila jeho meno snáď najviac.

“Momentálne sa okolo mňa a mojej budúcnosti v postave Jokera vedú diskusie, ktoré sa zväčša nezakladajú na pravde a sú to čisté bludy. Uvidíte ma ako Jokera a teším sa na to.”

Herec však s Warner Bros. nemá príjemný vzťah. Mnohokrát sa vyjadril na adresu štúdia, že je neprofesionálne a že strácal chuť do práce počas točenia snímky Suicide Squad. Pokiaľ vás teda zaujíma, kde si Jared najbližšie zahrá Jokera, klikajte na tento článok!

About author

I love Pickles
  Related posts
  Filmy

  Aj Marvel vie sklamať... Toto je najväčšia chyba filmu Avengers: Endgame

  Filmy

  Jessica Jones a Daredevil v MCU? Neuveríte, kto tieto postavy stvárni

  FilmyOdporúčameTrailery

  Posledný Star Wars IX trailer nás pripravuje na epické dobrodružstvo tohto roka

  Filmy

  Vieme, proti komu si zabojuje Batman Roberta Pattinsona. O koho ide?

  Pridaj komentár