Jared Leto je žijúci upír na prvej fotke z filmu Morbius. Trailer príde už o pár dní

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Štúdio Sony začalo svoj vlastný Marvel vesmír budovať v roku 2018, kedy vyšiel film Venom s Tomom Hardym v hlavnej úlohe. Po veľkom finančnom a kritickom úspechu bolo jasné, že toto univerzum bude pokračovať. Vo fáze predprodukcie sa aktuálne nachádza pokračovanie Venom 2, ktoré režíruje Andy Serkis (Nádych pre lásku, Mowgli: Legend of the Jungle).

Film uvidíme v roku 2020 a okrem mien z prvej časti sa ukáže aj Woody Harrelson (Carnage) a Naomie Harris (Shriek). Ukrátení o film však neostaneme ani tento rok, keďže 30. júla 2020 uvidíme snímku Morbius s Jaredom Letom.

Záporák Morbius sa predsatví vo vlastnom filme
Zdroj: moviepilot.com

Jared Leto je Morbius na prvej fotke

Doktor Michael Morbius bol biochemikom, ktorého neúspešný biochemický experiment premenil na upíra so špeciálnymi schopnosťami. Odvtedy je známy ako Morbius, žijúci upír. Z komiksov a animovaných seriálov ho môžete poznať ako jedného z najznámejších protivníkov Spider-Mana.

Réžiu má na starosti filmár Daniel Espinosa, ktorý ma konte filmy ako Dieťa 44 alebo Život. Okrem Jareda Leta uvidíme vo filme mená ako Adria Arjona ako Martine Bancroft, Matt Smith ako Loxias Crown, Jared Harris ako Morbiusov mentor a Tyrese Gibson ako agent FBI.

https://twitter.com/MorbiusUpdates/status/1215869276394909696

Najnovšie informácie hovoria, že sa prvého oficiálneho traileru dočkáme už tento pondelok, 13. januára 2020. Tesne pred vydaním sa na Twitteri objavila prvá fotografia priamo z filmu, ktorá ponúka pohľad na Jareda Leta ako žijúceho upíra.

Jeho dizajn je naozaj podarený a sme veľmi radi, že si štúdio zvolilo „strašidelný“ vzhľad. O pár dní teda uvidíme, ako dopadne prvý trailer. Dokonca nie je vylúčené ani to, že sa Morbius niekedy v budúcnosti stretne zoči voči Spider-Manovi. Informácie totiž hovoria, že herec Tom Holland je v jednaní o úlohu vo filme Venom 2.

Čo hovoríte na prvý pohľad na tento film? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: flickeringmyth.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -