Jared Leto povedal „GoodBye“ Jokerovi

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

ohla by to byť smutná správa pre niekoho z nás, ale nič vážneho sa nedeje. Jared Leto a jeho strávený čas ako samovražedný Joker prišiel ku koncu. Určite mal veľa zábavy, keď zobrazoval princa klaunov a príbehy, ktoré zažil za posledné mesiace by mohli byť zábavnejšie ako samotný film. Dúfam, že sa dožijeme dňa, kedy zverejnia niečo zo zákulisia natáčania. Teraz však nastal čas, aby sa Jared Leto rozlúčil s DC Comics a týmto najlegendárnejší „badass“ oficiálne končí. Jared Leto opúšťa Gotham a je čas navštíviť kaderníka.

Zašepkal svoje „GoodBye“, keď sa striasol psychopata, ktorý prevzal jeho telo odkedy sa začala streľba v DC Comics a Warner Bros dobrodružstve. Herec sa nenachádzal s hlavným obsadením, keď začínali výrobu v Toronte tento rok v apríli. Legendy vravia, že väčšinu času svojej úlohy Jokera strávil sám v cele. Neskôr sa dostane von a zažije naháňačku s Batmanom. Veľmi dôležitú rolu má na začiatku filmu, kedy sa Margot Robbie premieňa do Harley Quinn, ale aj tak povedal, že jeho veľká chvíľa príde až v tretom dejstve filmu.

Známy pre jeho herecké metódy, iní členovia obsadenia tvrdia, že sa ako šialenec správal aj mimo kamery. Samozrejme to nemysleli v zlom, ale jeho divoké chovanie a bizarné dary hercom tvrdia samotný opak. Margot Robbie dostala milostný list a živého potkana, ktorá doteraz žije s režisérom Guillermo del Torom. Will Smith dostal náboje a mŕtve prasa. To sa však teraz všetko skončilo a Jared Leto je opäť Jaredom Letom. Aspoň kým nie je oznámené druhé pokračovanie filmu.

Suicide Squad zabalilo natáčanie v auguste, ale nie všetci sa vybrali domov. Niektorí herci zostali v Toronte aby podporili miestnu charitu. Margot Robbie a Jay Courtney navštívili miestne dievčatá, ktoré predávali limonádu. Iba 6 ročná Na’ama Uzana začala predaj limonády pred rokom aj pol z dôvodu syndrómu jej brata s názvom „Angelman“ (spôsobuje časté záchvaty a trpí ním 1 z 15000 ľudí). Na’ama pomohla svojou snahou a podarilo sa jej vyzbierať 64 tisíc USD, ktoré putovali pre nadáciu FAST, ktorá sa venuje ľudom zo syndrómom „Angelman“.

Teraz sa však dostávame k obsadeniu samovražednej skupiny, ktorá sa k nám pomaly, ale isto blíži. Will Smith (Deadshot). Margot Robbie (Harley Quinn), Jared Leto (The Joker), Jai Courtney (Boomerang), Joel Kinnaman (Rick Flagg), Cara Delevingne (Enchantress), Viola Davis (Amanda Waller), Adewale Akinnuoye-Agbaje (Killer Croc) a Jay Hernandez (El Diablo). Neuveriteľne nabité obsadenie, nemyslíte? Scott Eastwood a Ray Olubowale sa tiež objavia vo filme, ale ich postavy neboli zatiaľ odhalené.

Celý príbeh vytvorili Robert Kanigher a Ross Andru pre DC Comics v roku 1959. Suicide Squad je skupina darebákov, ktorých poverí vláda USA na tajnú misiu. Háčik je v tom, že je to takmer nemožné a niektorí členovia sa vrátia už len v igelitových vreciach. Prvý teaser debutoval počas Comic-Conu 2015. Samozrejme, kópie unikli a Warner Bros nemal na výber a teaser tak oficiálne vypustil do celého sveta. Kedy k nám dorazí druhý teaser nie je známe, ale určite sa je načo tešiť. Film dorazí do kín až v auguste 2016 a dovtedy  Warner Bros bude zameriavať svoju všetku energiu na podporu filmu Batman v Superman: Dawn of Justice. Ohľadom všetkého vás budeme informovať a na záver si ešte užite fotku ako sa Jared Leto navždy zbavil svojich zelených vlasov, ktorú zverejnil na svojom instagram účte.

 

 

bandicam 2015-11-14 14-10-53-140

Suicide Squad by k nám mal doraziť presne 5.augusta 2016.

 

 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -