Jared Leto prechádza do Marvelu! Po Jokerovi si zahrá Morbiusa!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Jared Leto si po Jokerovi zahrá Morbiusa!

Je priam až fascinujúce sledovať, koľko hercov dostáva v komiksovom žánri takzvanú druhú šancu. Vidieť sme to mohli napríklad pri Chrisovi Evansovi, ktorý ešte pred tým ako sa stal Captainom America, lietal ako Johny Storm v starej Fantastickej Štvorke. Podobne to bolo aj s Ryanom Reynoldsom, ktorý ešte pred jeho ikonikcou rolou Deadpoola hral veľkého DC hrdinu, Green Lanterna. Nuž, k nim sa teraz oficiálne pridáva ďalší herec, ktorý sa bude snažiť vykúpiť z jeho nevydarenej predošlej komiksovej role.

Ním je Jared Leto, ktorého sme mohli vidieť ako Jokera v nepodarenej komiksovke s názvom Suicide Squad! Po tom, čo ho odtiaľ štúdio takmer celého vystrihlo a nechalo ho vo filme len na 15 minút, samotný herec chcel s týmto štúdiom skončiť. Tak sa však nestalo, keďže Warner Bros mu ponúklo samostatný film s Jokerom, kde dostane šancu ešte raz ukázať, že vie zahrať skvelého princa smiechu. Keďže to ale ešte bude pár rokov trvať, svoje záporácke kvality nachvíľu prevedie aj do Sony-Marvel sveta. Tam sa totižto oficiálne ukáže ako „žijúci upír“ Morbius!

Jared Leto ako Joker
Oscarový Jared Leto si zahrá ďalšieho záporáka, tentoraz od Marvelu; Zdroj: ohnotheydidnt.livejournal.com

Sony získava ďalšie veľké meno

Ten je v Marvel komiksoch hodnotený ako jeden z najlepších Spideyho protivníkov. Mohli ste ho vidieť aj v niekoľkých televíznych adaptáciách, vrátane tej najznámejšej z roku 1993 – Spider-Man: The Animated Series z produkcie Fox Kids. Film o Morbiusovi by teda mal byť tretím dielom v novej sérii od štúdia Sony, ktoré sa rozhodlo robiť samostatné filmy so Spider-Manovými záporákmi. Táto séria začne s filmom Venom, ktorý príde už koncom tohto roka.

Druhým filmom v sérii by mal byť Silver & Black, ktorý sa zameria na dve ženské záporáčky – Silver Sable a Black Cat. Kto si ich zahrá však stále nevieme, keďže vraj štúdio čaká, ako dopadne Venom. Jared Leto bude teda po Tomovi Hardym ďalšie skvelé meno v ich novom projekte, ktoré sa tam nepochybne hodí. Warner Bros túto novinku zatiaľ okomentovalo iba tak, že je všetko v poriadku, keďže sa jeho plány nebudú krížiť s Joker filmom.

Ste radi, že si Jared Leto zahrá Marvel záporáka Morbiusa? Má podľa vás táto nová Sony séria šancu na úspech? Páčil sa vám Leto ako Joker? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -