Jared Leto sa v najnovšom traileri filmu The Outsider od Netflixu ocitá v japonskej Yakuze!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Jared Leto The Outsider

Netflix vydal prvý trailer a plagát k nadchádzajúcemu filmu The Outsider, v ktorom si zahrá hviezdny Jared Leto. A tentokrát sa v jeho podaní môžeme tešiť na veľmi nezvyčajnú úlohu. Príbeh nás zavedie do historického obdobia, v ktorom sa hlavná postava amerického vojaka ocitne v povojnovom Japonsku. Jeho kroky ho zavedú až do podsvetia Yakuzy, z ktorej sa však po určitom časte dostáva na slobodu. No za akú cenu? Musí totižto splatiť dlh a vrátiť sa opäť do podsvetia, v ktorom mu nedá nikto nič zadarmo.

Čo všetko nám odhalil trailer?

Trailer začína rozprávaním ženy, ktorá opisuje postavu Nicka Lowella (Jared Leto). Legenda o mužovi, ktorý ako ryba preplával vodopád a stal sa drakom. Taktiež vidíme niekoľko japonských tradícií, ako je divadlo Kabuki a sumo zápas. Nick Lowell sám tvrdí, že je správne plávať s prúdom rieky, aj keď v nej môžu číhať nebezpečenstvá. Pochopiť vlastný život nie je jednoduché a táto hlavná postava sa snaží prísť na to, akým je jeho nový život v organizovanom zločine.

Upúta aj postava Kyoshiho (Tadanabu Asano), ktorý si stojí za svojimi slovami. Vstup do Yakuzy je voľba, ktorú už nemožno zvrátiť. Na konci traileru si pre nás tvorcovia pripravili násilný životný štýl hlavnej postavy, ktorá sa postavila svojim nepriateľom rôznymi spôsobmi. Okrem vyššie menovaných hercov sa môžeme tešiť na mená ako Kippei Shina, Shiloli Kutsuna a Emile Hirsch. Hoci by sme ich v traileri hľadali len márne, na listine hercov sa nachádzajú.

Netflix spoločne s trailerom odhalil aj nový plagát, ktorý určite stojí za pozretie. Outsider svoju premiéru zažije 9. marca a projekt takýchto rozmerov sme tu už dlho nemali. Réžie sa chopil skúsený Martin Zandvliet, ktorý pracoval zo scenára Andrewa Baldwina. Ak vás daný film zaujal, trailer nájdete vyššie v článku a najnovší plagát na vás čaká nižšie. 

Outsider od Netflixu; zdroj: movieweb

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -