Jason Bourne dostane seriál! Pôjde len o využívanie značky?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Jason Bourne dostane seriál!

Traja najlepší filmoví agenti? Máme Bonda, potom Ethana Hunta, no a tretím by bol určite Jason Bourne. Rola, ktorej sa perfektne zhostil Matt Damon figuruje v kinematografii už nejaký ten piatok. Bournova trilógia sa zapísala medzi najlepšie filmové trilógie a dokonca medzi tie, kde trojka predčí predošlé diely. Avšak, čo robiť keď máte takú super značku, no kvôli kvalite musíte prestať?

Nech už bola trilógia akokoľvek perfektná, keď štúdio zavelí, tak sa jednoducho musí pokračovať. Tvorcovia teda skúsili spin-off s Jeremy Rennerom v hlavnej roli, ktorý bol však veľmi vlažne prijatý. Nápad s pokračovaním série teda aspoň na chvíľu nechali na pokoji, až kým v roku 2016 neprišiel štvrtý diel s našim obľúbeným zábudlivým agentom, Jasonom. Avšak, aj ten bol prijatý vlažne, keďže v podstate už nemal sérii čo ponúknuť. Bourne už bol rozpamätaný a celá vec s Treadstonom už jednoducho nebola taká zaujímavá. Síce sa však režisér Paul Greengrass nebráni ďalšiemu dielu, povedal, že na urobenie filmu, ktorý by stále za niečo stál jednoducho potrebuje čas.

Keďže chce ale štúdio meno Jasona Bourna využiť ešte dnes, oficiálne vám oznamujeme, že má v pláne seriál. Nebojte sa, nečaká nás žiadne preobsadenie Bourna. V tomto seriáli sa pravdepodobne ani neobjaví. Zamerať by sa mal totižto na projekt Treadstone (toto meno ponesie aj samotný názov seriálu) a asi ďalšieho agenta, ktorý s ním mal čo do činenia. Či to teda je dobrý nápad netušíme, predsa len, na Bournovej ceste nás zaujímal predovšetkým skvelý hlavný hrdina. Zatiaľ bol však objednaný iba pilotný diel, takže ak by sa štúdiu nepáčil, nedostaneme nič. Objednala si ho stanica USA Network, ktorá nám priniesla úspešné seriály ako Mr. Robot alebo Suits. Dátum uvedenia je pochopiteľne neznámy. Mali by ste však záujem sledovať takýto seriál aj keby v ňom Bourne nebol?

Má podľa vás zmysel robiť seriál o Treadstone? Myslíte, že by sa tam predsa len mohol objaviť aj Matt Damon ako samotný Jason Bourne? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -