Jason Momoa a.k.a. Aquaman ako hlavná postava filmovej adaptácie hry Just Cause!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Sfilmovanie herných titulov prináša pre Hollywoodske štúdia veľa peňazí. Dokonca aj ten najväčší hráč bez života si nájde čas na návštevu kina, kvôli jeho obľúbenej hre. U kritikov síce úspech nemajú, ale svoj účel plnia. Zle dopadol napríklad nízko hodnotený Warcraft a Assassin´s Creed s Michaelom Fassbenderom. Sklamanie za sklamaním.. Ako som sa rozpisoval už veľa krát, čaká nás napríklad Tom Raider s Alicou Vikander, The Division s Jessicou Chastain, Gears of War, Uncharted alebo Firewatch.

Just Cause
Zdroj: pcgamer.com

Do rady sa teda postavil nový film, ktorý čaká na svoju slávu. Hollywood to ani po fiasku s Assassin´s Creed nevzdáva a plánuje natočiť film Just Cause! Tretí diel tejto hernej série je už nejaký ten piatok na svete a teší sa veľkému úspechu. Dokáže sa však presadiť aj film? Je nám jasné, že pri Just Cause nemôže ísť o nič iné ako veľkú akčnú „jazdu“. Obrovské výbuchy, ničenie, nebezpečné triky a to všetko v krásnom tropickom prostredí. Niečo na štýl nových Fast and Furious alebo xXx.

Jason Momoa ako Rico Rodriguez

Hlavnou postavou série je Rico Rodriguez. Portál Deadline prezradil, že sa v jeho roli ukáže Jason Momoa! Herca môžme poznať ako Aquamana, ktorý si strihol cameo vo filme Batman V Superman, najbližšie ho však uvidíme v Justice League a neskôr v jeho vlastnej sólovke. Jason sa na túto rolu nepochybne hodí a v koži Rica Rodriqueza sa len potvrdí to, že sa stáva veľkou Hollywoodskou hviezdou!

Jason Momoa
Zdroj: esquire.com

Režisérom filmu je Brad Peyton, ktorý s Jasonom pracoval na Netflix seriáli Frontier, v ktorom si Momoa strihol hlavnú rolu. Režisér by mal byť s deštrukciou vo filmoch už skúsený, pretože vytvoril San Andreas, katastrofický film s Dwaynom Johnsonom. S ním sa postará aj o iný herný film, klasiku Rampage! Sme naozaj zvedaví ako Just Cause Dopadne. Príbeh známy ešte nieje, určite však pôjde o čistokrvný akčný film plný „Grappling hooku“!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -